• USD 41.2
  • EUR 44.7
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

"Запоріжсталь" готовий зробити публічним онлайн-моніторинг показників роботи газоочисного обладнання на аглофабриці

Реклама на dsnews.ua
У 2016 році комбінат "Запоріжсталь" завершує масштабну екологічну модернізацію аглофабрики

Комбінат "Запоріжсталь" готовий надати в громадський доступ дані моніторингу роботи газоочисного обладнання на аглофабриці. Про це заявив Генеральний директор ПАТ "Запоріжсталь" Ростислав Шурма на нараді за підсумками виконання меморандуму про спільні дії Запорізької міської ради та промислових підприємств у сфері покращення навколишнього середовища в Запоріжжі, повідомляє "ДС" з посиланням на "112 канал".

"Всі нові агрегати, які ставимо, ми оснащуємо датчиками, які в онлайн-режимі показують нам ефективність роботи кожного газоочисного апарата, які ми побудували. Найближчим часом ми закінчимо екологічну модернізацію аглофабрики і кожна газоочищення, кожна агломашина оснащена зараз датчиками, які чітко показують з якими параметрами викидів працює кожен агрегат", ‑ заявив він.

Ростислав Шурма сказав, що параметри роботи кожної газоочистки необхідно об'єднати в єдину автоматизовану систему управління виробництвом, яка дозволить в режимі онлайн контролювати роботу газоочисного обладнання:

"Як тільки ми закінчимо проект по аглофабриці, і вся система автоматичного керування виробництвом буде замкнута в єдиний цикл, ми всі ці параметри зможемо вивести в громадський доступ".

У 2016 році комбінат "Запоріжсталь" завершує масштабну екологічну модернізацію аглофабрики. За період з 2013 року встановлено газоочисне обладнання агломашин № 1 і 2. Нові газоочистки агломашин № 3-5 вже побудовані і працюють у режимі дослідно-промислової експлуатації. До кінця жовтня планується завершити підключення газоочисного обладнання на агломашині №6. Нове газоочисне обладнання забезпечує очищення повітря від пилу - до 20 мг/м3, за сернистому ангидриду - нижче 400 мг/м3, у відповідності зі строгими європейськими нормами. Інвестиції комбінату в екологічну модернізацію аглофабрики склали 870 млн гривень.

    Реклама на dsnews.ua