• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

20 травня у Києві відбудеться круглий стіл щодо відновлення ланцюгів постачання у харчовій промисловості

Вже за два дні відбудеться перший вебінар із серії онлайн круглих столів для представників логістики щодо обговорення питань відновлення ланцюгів постачання галузі харчової промисловості в умовах воєнного та післявоєнного стану в Україні.

Спікери заходу
Спікери заходу
Реклама на dsnews.ua

Як повідомляє "ДС", круглий стіл на тему "Місце управління товарними запасами у концепції Supply Chain під час війни" розкриє питання:

  • Формування асортименту, виходячи з пропозицій на ринку та потреби забезпечити покупців необхідними товарами у магазині.
  • Практичні поради по закупівлі товарів під час війни для продуктового рітейлу без участі автозамовлення.
  • Особливості функціонування ланцюга постачань FMCG у період військового стану

Модератор круглого столу: Євген Нікушин, Топ-практик логістики з більш ніж 20-річним досвідом, модератор та найкращий спікер Всеукраїнського Дня Логіста, директор з логістики компанії FADO.

Серед спікерів: директор Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) Ксенія Сидоркіна, директор з логістики мережі "Варус" Юрій Поєнко, директор з маркетингу "Київхліб" Лілія Комарова, директор з логістики холдингу "Молочний Альянс" Андрій Алексєєв.

Заходи ініційовано та проводяться компанією TradeMasterGroup за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) у травні-червні в режимі онлайн.

Метою проєкту є залучення представників логістичної галузі з усіх областей України, де почали працювати ланцюги поставки і планується налагодження життєдіяльності населення, до обміну досвідом з логістами-експертами щодо відновлення та налагодження логістичних ланцюгів постачання після війни, глибокої кризи та впровадження новітніх технологій.

До участі запрошуються спеціалісти з логістики, які працюють у компаніях виробниках, ритейлерах та дистрибуторах харчових продуктів, логістичних компаніях та тих, що надають послуги і рішення з логістики.

Наступні круглі столи відбудуться в період з 24 травня по 3 червня 2022 р., зокрема:

24 травня 2022 р. (з 16:00 до 18:30) учасники круглого столу розглянуть "Практичні рішення з оптимізації складської логістики на основі реальних змін в умовах воєнного положення".

27 травня 2022 р. (з 16:00 до 18:30) темою заходу стане "Оптимізація транспортної логістики за часів воєнних подій".

31 травня 2022 р. (з 16:00 до 18:30) запрошуються учасники для обговорення питань щодо "Організації роботи персоналу в умовах воєнного стану".

3 червня 2022 р. (з 16:00 до 18:30) відбудеться онлайн зустріч з питань "Загальної перебудови роботи бізнес моделі компанії, запровадження алгоритмів, які дозволяють приймати рішення максимально швидко".

Серед спікерів 2 — 5 круглих столів: директор з логістики Володимир-Волинської птахофабрики, ТМ "Епікур", "Чеботурочка" Володимир Дудін, директор департаменту логістики ARDIS Group Ігор Матвеєв, директор з логістики Fozzy C&C ТОВ "Експансія" Олександр Бабай, керівник департаменту логістики PepsiCo Україна Артем Попенов, СЕО в ПрАТ "Івано-Франківська харчова фабрика Тетяна Ребчук, співвласник компанії ПрАТ "Івано-Франківська харчова фабрика" Марія Домчак, експерт Комісії з митних питань при Громадській Раді ДФС у м. Києві, радник з митних питань Громадської спілки "Брокерський сектор" та провідний експерт компанії "Незалежна Митна Агенція" Валерій Губарев, генеральний директор роздрібної мережі "Економ Плюс" (Мережа магазинів "Эконом") Володимир Матяш, співзасновник "ВЕСТА-ЛІДЕР" Віктор Сидоренко та ін.

Учасники круглих столів отримають відповіді на актуальні питання щодо ведення бізнесу в умовах сьогодення, зможуть ставити спікерам питання та приймати участь в обговоренні і дискусіях. По завершенню серії вебінарів учасникам буде надано доступ до їх відео-записів, а також звіт у вигляді альманаху, якій міститиме презентації та тези виступів, висновки і запропоновані рішення для подальшого використання та імплементації у власний бізнес.

Вартість участі становить 100 грн (участь в 1 круглому столі) і 200 грн (від 2 до 5 круглих столів) та перераховується компанією TradeMasterGroup на потреби Збройних Сил України. Таким чином, учасники автоматично роблять свій важливий внесок у підтримку ЗСУ. Звіт про перерахування коштів українській армії буде опубліковано за результатами проведення усієї серії заходів у звітному альманасі, який отримають учасники.

Разом з тим, для тих учасників, які опинились в скрутному становищі, безпосередньо постраждали від російської агресії, чий бізнес не витримав складні умови воєнного стану та які не мають можливості оплатити квиток, компанія TradeMasterGroup передбачила квоти у кількості 100 безоплатних місць.

Ознайомитись детально із програмою круглих столів, спікерами, зареєструватись та придбати квитки можна за посиланням або заповнивши онлайн-форму ТУТ. При реєстрації вкажіть код реєстрації: M-USAID.

Запрошуємо до участі!

    Реклама на dsnews.ua