• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Адміністрація ринку "Столичний" заявила про "чорну" PR-кампанію проти підприємства

У ЗМІ розгорнулася чорна PR-кампанія щодо дискредитації нових власників та адміністрації ринку "Столичний", її замовниками називають колишнього директора підприємства Рустема Абдукадирова та колишнього номінального власника ринку Олександра Стельмаха

Ринок "Столичний"
Ринок "Столичний"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на каналі ринку "Столичний" у Telegram.

Мета цієї кампанії, за словами адміністрації підприємства, — відновити незаконний контроль над підприємством, збирати "чорну готівку" з орендарів та продовжувати фінансувати так зване угрупування "єнакієвських".

"Для цього використовуються проросійські блогери та інтернет-ЗМІ, а також окремі інформаційні майданчики ринку, які досі перебувають в управлінні людей Р. Абдукадирова (фейсбук-сторінка, стара версія сайту, групи в месенджерах та соціальних мережах). В цих сюжетах охорону ринку називають "тітушками", процес відновлення прозорої роботи підприємства — "рейдерством", розповідають фантастичні історії про конфлікти з продавцями та персоналом підприємства", — йдеться в повідомленні.

Також атаку називають спробою уникнути Рустемом Абдукадировим, Олександром Стельмахом та їхніми поплічниками відповідальності за шахрайство, перевищення повноважень та доведення ринку до банкрутства, щодо чого здійснюються кримінальні провадження.

Компанія ТОВ "Продовольчий хаб "Столичний" наразі жодного відношення до роботи ринку не має. Офіційними та законними власниками ринку є компанії ТОВ "РСГП "Столичний" та ТОВ "ОІЛСІ".

"Просимо журналістів, орендарів, працівників, покупців та партнерів ринку уважно ставитися до інформаційних повідомлень, які вони отримують. Ми працюємо над відновленням повноцінної роботи підприємства і запрошуємо орендарів до укладання угод з офіційними представниками ринку", — йдеться в повідомленні адміністрації ринку.

    Реклама на dsnews.ua