• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Аеропорт "Бориспіль" відновив переговори з Ryanair

Реклама на dsnews.ua
Міжнародний аеропорт "Бориспіль" знову веде переговори з ірландським лоукостером Ryanair про вихід на український ринок

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає "ДС" з посиланням на "Телеграф".

"На даний момент Ryanair в переговорному процесі з аеропортом "Бориспіль". Я сподіваюся, що ці переговори пройдуть успішно, друга спроба. У нас буде Ryanair в 2018 році. У цьому році, на жаль, це не реально. Не пізніше осені 2018", - сказав міністр.

Він також зазначив, що з приходом авиалоукостов пасажиропотік в аеропорту "Бориспіль" за два роки може збільшиться до 20 млн осіб.

"Що стосується самого аеропорту "Бориспіль". Його прогнозована пропускна здатність 25-30 млн пасажирів в рік. За підсумками 2016 це приблизно 8,2 млн пасажирів, цього року прогнозують 10 млн. зростання ВВП на 2-3%. Це зростання може бути на 20-30% протягом двох років, ми можемо отримати 20 млн пасажирів в аеропорту "Бориспіль". Це можуть дати лоукости", - додав Омелян.

Як повідомляла "ДС", 15 березня один з найбільших європейських лоукостерів - компанія Ryanair, оголосив про вихід на український ринок авіаперевезень.

Після тривалих переговорів 5 липня директор аеропорту "Бориспіль" Павло Рябікін повідомив, що вони підписали договір з європейською авіакомпанією-лоукостером Ryanair.

6 липня з'явилася інформація, що "Бориспіль" підписав свою версію договору з Ryanair, в якій не враховані окремі вимоги авіаперевізника.

Лоукостер Ryanair не погодився на умови обслуговування, які йому запропонував аеропорт "Бориспіль" у своїй версії двостороннього договору. За словами Рябікіна, "Бориспіль" не може врахувати всі вимоги компанії Ryanair, так це буде коштувати йому $2 млрд збитків на рік.

10 липня гендиректор аеропорту заявив, що контракт з лоукостером Ryanair може бути не підписаний. Ryanair 10 червня припинив продаж квитків в Україну та з неї.

    Реклама на dsnews.ua