• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

АЛЛО запустила кредитування за допомогою цифрових документів у "Дії"

Для оформлення кредиту в АЛЛО тепер можна обійтися без фізичних паспортів та ідентифікаційного коду. Достатньо мати документи в електронному вигляді у застосунку "Дія"

Реклама на dsnews.ua

Національний маркетплейс АЛО запустив можливість покупок у кредит за допомогою цифрових документів у застосунку "Дія". Тепер для здійснення покупок в АЛЛО можна отримати моментальний кредит за допомогою е-документів без надання фізичних аналогів. Причому зробити це можна як при покупках онлайн, так і в магазинах в режимі офлайн.

При цьому АЛЛО стала одним із першопроходців ще й у тому, що оформити кредит тепер можна не лише за е-паспортом громадянина України, а й за е-паспортом для виїзду за кордон.

Вся операція займає близько десяти хвилин. Формування заявки на кредит відбувається швидко, рішення про його видачу теж ухвалюється за кілька хвилин. При цьому автоматичне заповнення даних виключає можливі помилки.

Як оформити кредит онлайн чи офлайн

  1. Клієнту АЛЛО потрібно вибрати бажаний товар, сказати співробітнику магазину чи кол-центру про наявність цифрових документів у Дії. На цей момент оформити кредит із цифровими документами можна на товари, які продає безпосередньо торговець АЛЛО; найближчим часом до цього списку приєднаються товари маркетплейс-торговців.
  2. Співробітник АЛЛО оформляє заявку на кредит та відправляє до кількох банків на розгляд; наразі до програми підключено три банки ― Альфа-Банк Україна, UKRSIBBANK та Глобус Банк. Якщо покупець ― клієнт одного з цих банків, відповідь щодо кредиту надходить протягом кількох хвилин. Якщо ні, співробітник АЛЛО запросить у клієнта додаткову інформацію та направить її до банку.
  3. При отриманні товару на точці видачі АЛЛО клієнту залишається пред'явити е-документи у додатку Дія для верифікації, підписати договір та забрати замовлення.

Як розповів СЕО ГК "АЛЛО" Максим Раскін, щороку понад третини товарів в АЛЛО купуються у кредит. Цей сервіс найпопулярніший при покупці смартфонів, великої побутової техніки, ноутбуків, телевізорів. Також він виділив бренд Apple, половина товарів якого купується на виплат.

"Завдяки інтеграції з Дією, ми змогли прискорити та спростити процес оформлення кредитів при купівлі товарів. Вже 9 мільйонів українців встановили додаток "Дія", а отже, paperless сервіс спростить процес покупок мільйонам клієнтів АЛЛО", — підсумував Раскін.

    Реклама на dsnews.ua