• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Арестович заробляє на YouTube 30 тисяч доларів на місяць

Колишній радник Офісу президента України Олексій Арестович заробляє на YouTube близько 30 тисяч доларів на місяць, а блогер та волонтер Сергій Стерненко – близько 10 тисяч доларів

Олексій Арестович
Олексій Арестович / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив креативний продюсер та засновник каналу "УкрЮтюбПроєкт" Сергій Мус Гулейков в інтерв'ю VESTI, передає "ДС".

За словами Гулейкова, українські політичні оглядачі заробляють чимало на платформі. Однак їх заробіток безпосередньо залежить від кількості переглядів відео, а також кількості роликів, що випускаються.

"Скажімо, Сергій Стерненко, він дуже продуктивний і популярний блогер. Він випускає відео майже кожен день і кожне з них дивиться не менше ніж півмільйона людей. За моїми підрахунками, видавши 20 роликів на місяць, він може заробляти щонайменше 500 доларів за випуск, тобто 10 тисяч доларів на місяць", — сказав Гулейков.

Щоправда, він зазначив, що багато політичних оглядачів скаржаться на те, що YouTube позбавляє їх ролики монетизації. Проте той самий Арестович, як сказав продюсер, заробляє на платформі приблизно 30 тисяч доларів щомісяця. У цьому він в одному з інтерв'ю зізнавався сам.

Зазначимо, що Арестович справді говорив про свій заробіток на YouTube під час інтерв'ю для каналу "Ми Україна".

"Я утримую таку кількість сімей і так багато допомагаю, що мені залишається трохи з цих грошей", — сказав він.

Нагадаємо, у січні Олексія Арестовича звільнили з посади позаштатного радника глави Офісу президента.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua