• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Бізнес отримав понад 10 тисяч пільгових кредитів на 24 млрд грн

За час дії програми пільгового кредитування бізнесу "5-7-9%" видано вже 10 009 кредитів на загальну суму понад 24 млрд грн

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, передає "ДС".

Так, 12,9 млрд грн — це рефінансування раніше отриманих позик, 4,3 млрд грн — капітальні інвестиції і 6,7 млрд грн — антикризові кредити на поповнення оборотних коштів під 0%.

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (54%), торгівлі і виробництва (19%) і промислової переробки (15%). Лідерами серед регіонів залишаються Львівська, Харківська та Київська області.

"Щотижня ми фіксуємо позитивну динаміку Програми 5-7-9. Сьогодні маємо черговий рекорд: за минулий тиждень було видано 519 кредитів на понад 1,4 млрд грн. Наразі найбільшим попитом користуються кредити на поповнення обігових коштів в рамках антикризової програми — кількість поданих заявок з пакетом документів на такі кредити за тиждень зросла на 1,2 млрд грн, що складає 54% від всіх поданих за минулий тиждень заявок з пакетом документів", — зазначив міністр Ігор Петрашко.

Так, 749 млн грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити на поповнення оборотних коштів під 0%. 450 млн грн — це видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів, а сума інвестиційних кредитів склала 180 млн грн.

Зараз Фонд розвитку підприємництва уклав угоди про співпрацю вже з 26 банками.

Як повідомляла "ДС", Кабінет міністрів збільшив максимальну суму кредиту за програмою "5-7-9%" з 200 до 400 тисяч євро.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua