• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

ЄБРР допомагатиме "Укравтодору" боротися з корупцією

В "Укравтодорі" стартував спільний з ЄБРР антикорупційний проєкт

Консультанти проаналізують закупівельні та управлінські процеси в "Укравтодорі" з точки зору попередження корупції
Консультанти проаналізують закупівельні та управлінські процеси в "Укравтодорі" з точки зору попередження корупції
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні "Укравтодору", передає "ДС".

"Вперше в Україні державна установа переналаштує управлінські та закупівельні практики відповідно до рекомендацій консультантів ЄБРР", — кажуть в агентстві.

Як зазначається, у грудні минулого року "Укравтодор" і ЄБРР уклали кредитну угода загальною вартістю 450 млн євро. Вона включає не тільки реконструкцію майже 300 км дороги M-05 Київ-Одеса та будівництво Північного обходу Львова, але й впровадження чотирьох реформ у дорожній галузі. Серед них — реформа системи закупівель, підвищення безпеки руху, розвиток інфраструктури для електротранспорту, а також ключова — антикорупційна.

12 березня відбулась стартова зустріч щодо розробки та впровадження Плану антикорупційних заходів для дорожньої галузі України в рамках проєкту.

"Ми високо цінуємо ініціативу "Укравтодору" у впровадженні цього проєкту, адже його результатом має стати повністю оновлена система управління дорожньою галуззю. У разі успішного запуску антикорупційного пілотного проєкту в "Укравтодорі", цей досвід можна буде масштабувати на інші суб’єкти господарювання та організації державного сектору, які є партнерами ЄБРР в Україні", — прокоментував керівник транспортних проєктів ЄБРР Андрій Цокол.

До травня консультанти вивчать та проаналізують закупівельні та управлінські процеси в "Укравтодорі" з точки зору попередження корупції. На основі дослідження до липня планується фіналізувати та затвердити План антикорупційних заходів. До 2023 року консультант супроводжуватиме імплементацію плану.

"Укравтодор" ініціював включення Антикорупційного пілотного проєкту у кредитну угоду із ЄБРР навесні 2020 року. Умови угоди передбачають обов’язкове запровадження реформ для отримання кредитних траншів.

Як писала "ДС", "Укравтодор" і "Укрзалізниця" підписали меморандум про завершення будівництва Дарницького залізнично-автомобільного мосту.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua