• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Єврокомісар Хан назвав умови, при яких Україна отримає гроші

Реклама на dsnews.ua
Для отримання інвестицій необхідно боротися з корупцією, налагодити справи на митниці і в податковій

Щоб отримати приплив інвестицій з Євросоюзу Україна повинна виконати ряд умов: активізувати боротьбу з корупцією, поліпшити митну систему та реорганізувати систему податкових зборів. Про це заявив комісар з питань розширення і політики добросусідства ЄС Йоханнес Хан на першій у новому році планової зустрічі глав МЗС 28 країн ЄС у Брюсселі в понеділок, 18 січня, повідомляє "ДС" з посиланням на РИА Новости.

"Необхідно боротися з корупцією, поліпшити митну систему та реорганізувати систему зборів податків", - сказав Хан.

Говорячи ж про створення всебічної зони вільної торгівлі ЄС-Україна, то, єврокомісар зазначив, що необхідно зосередити увагу на виході на український ринок малих та середніх підприємств країн ЄС, на додаток до тих, що на ньому вже представлені.

За інформацією західних ЗМІ, за ініціативою Данії дев'ять країн-членів ЄС (Великобританія, Німеччина, Данія, Нідерланди, Литва, Польща, Румунія, Швеція, Естонія) представили документ по Україні для обговорення на зустрічі глав МЗС країн-членів ЄС. У ньому йдеться, що уряд і парламент України повинні терміново активізувати зусилля по проведенню реформ, а ЄС у відповідь на це має відреагувати на запити допомоги з боку України.

Як повідомляла "ДС", 14 січня президент України Петро Порошенко висловив надію, що в 2016 році в українську економіку прийдуть мільярдні інвестиції від європейських колег.

Читайте також:

"Рух за європейською дорогою обов'язково має бути двостороннім, нам слід розчистити дорогу для потоку європейських і світових інвестицій в українську економіку. Тому що інвестиції - це робочі місця, інвестиції - це відновлення економічного зростання, інвестиції - це питання добробуту кожного окремого українця", - розповів він.

    Реклама на dsnews.ua