• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Фінансові ринки не відреагували на перетасовку Кабміну

Великі кадрові зміни в Кабінеті Міністрів України не справили помітного впливу на курс гривні та котирування державних облігацій 

З початку листопада гривня на міжбанківському ринку рівномірно зміцнювалася
З початку листопада гривня на міжбанківському ринку рівномірно зміцнювалася
Реклама на dsnews.ua

Результати відповідних біржових торгів засвідчують, що на цьому тижні продовжувались започатковані раніше тенденції, передає "ДС".

Так, з початку листопада гривня на міжбанківському ринку рівномірно зміцнювалася – з 26,32 грн (у продажу) за долар 1 листопада – до 26,13 грн/$ станом на зараз, що свідчить про відсутність значного впливу на курс новин про зміни персонального складу уряду.

Що стосується українських єврооблігацій, хоча вони й подешевшали залежно від терміну погашення (відповідно збільшилася дохідність), але цей процес також плавно триває з початку місяця.

Нагадаємо, що вчора, 4 листопада, Верховна Рада змінила кількох членів уряду. Зокрема, замість Олексія Любченка віце-прем´єр-міністром – міністром економіки стала Юлія Свириденко (екс-заступниця голови ОП), а Павла Урусского змінив на посаді міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павло Рябікін (екс-голова Державної митної служби). Нардеп від "Слуги народу" Ірина Верещук стала віцепрем'єр-міністром – міністром з реінтеграції тимчасово окупованих територій. Олексій Резніков, який раніше керував цим міністерством, змінив на посаді міністра оборони Андрія Тарана. А замість Романа Абрамовського на пост міністра захисту довкілля та природних ресурсів України поки що нікого не призначили (тимчасово виконувати обов´язки глави відомства буде Руслан Стрільць). 

    Реклама на dsnews.ua