• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

ГФС розсекретить доходи фізосіб-підприємців

Реклама на dsnews.ua
Банки почали передавати Державної фіскальної службі дані про рахунках індивідуальних підприємців

Про це написав на своїй сторінці в Facebook виконуючий обов'язки заступника голови ГФС Євген Бамбизов, передає "ДС".

"Механізм взаємодії ГФС і банківських установ в частині обміну інформацією про рахунки фізосіб, що мають статус фізосіб-підприємців, заробив. Вже є дані від банків", - написав Бамбизов.

Він також додав, що тільки третина рахунків фізосіб-підприємців відкриті рахунки для ведення підприємницької діяльності.

Крім того, він назвав звернення до банків з вимогою надати інформацію по всім фізичним особам, що мають відкриті рахунки, вимушеним кроком з-за приховування значною частиною підприємців своїх справжніх доходів.

За словами Бамбизова, з майже двох мільйонів самозайнятих в економічній діяльності осіб банківські рахунки для підприємницької діяльності мають лише 964 тисячі, і в результаті бюджет несе втрати на мільярди гривень.

Бамбизов закликав декларувати доходи і працювати прозоро, зазначаючи, що тільки на таких умовах можливий діалог з фіскальною службою. "Ми готові підтримати і захистити кожного, хто веде чесний бізнес, - але в той же час всі, хто намагається "сховатися", рано чи пізно понесуть відповідальність...Податки повинні платити всі", - заявив він.

    Реклама на dsnews.ua