• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Голова партії "Слуга народу" про "Велике будівництво" Зеленського: це якісні зміни у житті людей

Головна заслуга програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" полягає в тому, що вона за рахунок оновлення та будівництва обʼєктів інфраструктури вносить якісні зміни у життя українців

Реклама на dsnews.ua

Про це в блозі на Lb.ua написав голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

За словами нардепа, якщо раніше населені пункти України з населенням менше 50 000 осіб вважалися відсталою в усіх відношеннях периферією, то завдяки "Великому будівництву" відмінності між обласними центрами і віддаленими селами почали стиратися.

У якості одного з прикладів він навів Жмеринку Вінницької області, де до "Великого будівництва" в місцевій лікарні не було навіть апарату компʼютерної томографії, а для проходження обстеження доводилося їздити до Вінниці чи Києва. Після проведення капітального ремонту лікарні тут було встановлено нове обладнання, в тому числі апарат КТ виробництва Siemens.

"Але для жмеринчан це щось більше. Адже "Велике будівництво" фактично допомогло Жмеринці зробити великий крок до подолання того ж "стереотипу провінційної відсталості", — пише Корнієнко.

Він також навів й інші приклади з Вінницької області, яку нещодавно відвідав під час робочої поїздки: будівництво сучасного спорткомплексу "Авангард" на місці занедбаного дитячого садка у місті Браїлів і повне оновлення за сучасними стандартами школи в Іллінцях.

"Наостанок ще одна історія, — продовжує Корнієнко. — Після Вінницької ми продовжили робочу поїздку північчю Одеської області. По дорозі одному з наших депутатів стало зле. В Одесу — 220 кілометрів, поруч — тільки невеликі містечка і села. "Швидку допомогу" довелося викликати прямо на трасу".

Медики відвезли депутата до сусіднього смт Любашівка, де йому в оновленому приймальному відділенні місцевої лікарні провели обстеження і надали допомогу "депутатського" рівня, після якої він вже через дві години продовжив поїздку. "Ніхто до приїзду депутата спеціально не готувався, ніхто не прагнув створити йому якісь "особливі умови", — уточнив Корнієнко.

"Це тільки чотири невеликі історії про те, як "Велике будівництво" змінює країну. Програма робить країну єдиною, створює нові обʼєкти, нові умови, нові відносини між людьми", — зазначив нардеп.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що поліпшення інфраструктури в ході "Великого будівництва" є свідченням реального ставлення держави до своїх громадян.

    Реклама на dsnews.ua