• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Госпродпотребслужба скасувала астрономічний штраф "Новій пошті"

ГУ Госпродпотребслужби в Харківській області скасував накладений штраф на ТОВ "Нова пошта" в розмірі 325 млн грн

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби, передає "ДС".

Так, штрафи на загальну суму 325 млн грн були виписані за два інциденти в Харківській області. За їх фактами були ініційовані перевірки.

"Робоча група встановила, що ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області було зафіксовано перешкоджання діяльності службовим особам під час перевірок. При цьому, самі перевірки (в Харкові та Чугуєві) були проведені з процесуальними порушеннями. За результатами опрацювання матеріалів, робоча група встановила факти процедурних порушень та дійшла висновку про наявність підстав для скасування…цих постанов", — сказано в повідомленні.

Окремо було підкреслено, що ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області має вжити заходів реагування по відновленню прав споживачів.

Нагадаємо, раніше споживачі в Харкові та Чугуєві Харківської області поскаржилися на порушення своїх прав, зокрема на відмову компенсувати вартість пошкодженої посилки. Інший громадянин поскаржився, що його обрахували. По двох інцидентах ТОВ "Нова пошта" були виписані штрафи, загальна сума яких становить 325 млн грн.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua