• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Іноземці вийшли з правління "Нафтогазу", — ЗМІ

Три незалежних члена Наглядової ради НАК "Нафтогаз" і два члени правління звільнилися з займаних посад

Реклама на dsnews.ua

Про це заявили джерела в НАК "Нафтогаз", передає "ДС" з посиланням на "Економічну правду".

Йдеться про членів Наглядової ради Бруно Лескуа, Людо Ван дер Хейдена і Клер Споттісвуд, які оголосили про свій намір піти ще 7 вересня.

Відповідно до закону, незалежні члени Наглядової ради мали продовжити виконувати свої обов'язки ще два тижні — до 21 вересня.

Крім того, в понеділок, 20 вересня, Наглядова рада прийняла рішення задовольнити заяви про звільнення двох членів правління — Отто Ватерландера і Петера ван Дріла.

Петер ван Дріл відповідав за розвиток інтегрованої корпоративної фінансової функції, визначення фінансової політики, принципів і процедур групи "Нафтогаз". Також в його обов'язки входило управління процесами фінансового прогнозування і планування, забезпечення коштів для фінансування стратегічних ініціатив групи, підвищення ефективності та результативності фінансових операцій.

Отто Ватерландер відповідав за трансформаційні проекти групи: впровадження нової операційної моделі і дивізіональної структури управління, реалізація крос-функціональних процесів і розробка баз даних процесів.

Він також керував і брав участь в ініціативах розвитку, спрямованих на зростання вартості компаній групи, підвищення ефективності бізнесу і цінності для акціонерів.

Як повідомляла "ДС", Національне агентство з питань запобігання корупції подало до суду для припинення контракту НАК "Нафтогаз України" з головою правління Юрієм Вітренком.

В кінці липня Наглядова рада НАК "Нафтогаз" визначив розмір премій за підсумками року для членів правління компанії. Загальна сума премій членам Наглядової ради склала 126 млн грн.

Держдепартамент США стурбований ситуацією, яка склалася навколо Наглядової ради НАК "Нафтогаз України".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua