• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Кабмін вирішив підтримати агросектор з допомогою платформи онлайн-продажів

Реклама на dsnews.ua
Кабінет міністрів планує налагодити реалізацію продукції малих і середніх фермерів за допомогою онлайн-платформи, створеної через "Український фонд стартапів"

Така ініціатива закріплена в програмі уряду по відбудові економіки, передає "ДС" з посиланням на матеріал "Економічної правди".

Стимулювання дистанційного збуту агропродукції через онлайн-платформу - найвищий пріоритет уряду серед ініціатив для підтримки агросектору. Створення платформи планують на 4 квартал цього року, відзначається в статті.

Мінекономіки і Минцифры передбачили виділення грантів для налагодження онлайн-продажів та диджитализации процесів.

До вересня 2020 року заплановано внесення змін у законодавство для збільшення доданої вартості в сільському господарстві. Зокрема, передбачається часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції виробничих об'єктів. Також планують стимулювати створення кооперативів, частково відшкодовує придбання сільськогосподарської техніки українського виробництва.

Крім цього, передбачені кредитні гарантії з місцевих бюджетів на придбання переробляють і зберігають потужностей для нових виробників.

Як повідомлялося, раніше чеські фермери заявили про суттєвої нестачі сезонних працівників, які приїжджали переважно з України. За їх словами, відсутність працівників може призвести до реальної втрати врожаю.

    Реклама на dsnews.ua