• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

Кабмін розширив кредитну програму "5-7-9" (ВІДЕО)

Кабінет міністрів України розширив сферу дії кредитної програми "5-7-9". До неї включать отримання коштів на будівництво та облаштування газотурбінних, газопоршневих та біогазовихгенераційних установок

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду, передає "ДС".

За його словами, відновлення енергетики та розбудова децентралізованої генерації є основним пріоритетом Уряду.

Зокрема, було скорочено терміни погоджень на приєднання до електромереж та газорозподільчих систем: мінімізовано кількість необхідних документів, скасовано процедуру відведення землі та оцінку впливу на довкілля.

"Сьогодні Уряд приймає постанову, якою розширюємо сферу дії кредитної програми "5-7-9". Тепер доступні кредити можна буде отримати на будівництво та облаштування газотурбінних, газопоршневих та біогазових генераційних установок. Доступ до ліквідності є ключовою передумовою реалізації таких проектів децентралізації енергосистеми", — заявив Шмигаль.

Також Кабмін та Нацбанк працюють над програмою безвідсоткового кредитування для встановлення домогосподарствами сонячних панелей та вітрових установок. Це дозволить людям не тільки забезпечити себе енергетикою, а й навіть реалізували надлишок електроенергії в загальну мережу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua