• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Кабмін затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року

Уряд України затвердив Національну економічну стратегію (НЕС) до 2030 року з доопрацюванням

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль
Реклама на dsnews.ua

Про це під час засідання Кабміну 3 березня заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає "ДС".

За його словами, НЕС-2030 визначає стратегічні кроки для розвитку промисловості, агросектору, видобутку, інфраструктури, транспорту, енергетичного сектору, інформаційно-комунікаційних технологій, креативних індустрій та сфери послуг. 

Також стратегія враховує важливі наскрізні напрямки — діджиталізацію, "зелений" курс, розвиток підприємництва та збалансований регіональний розвиток.

Серед принципів, на яких будується Національна економічна стратегія — європейська та євроатлантична інтеграція, недоторканість приватної власності, верховенство права, нетерпимість до корупції, вільна і чесна конкуренція, рівний доступ для бізнесу.

"Національна економічна стратегія-2030 — це комплексний документ, який має привести України до клубу розвинених та успішних держав. Стратегія розроблена із залученням експертів, науковців, чиновників, народних депутатів. Це стане вагомим внеском у розвиток успішної, заможної європейської України", — зазначив Шмигаль.

В цілому до створення НЕС-2030 долучилися понад 500 учасників: представники більш як 20 аналітичних центрів, понад 30 бізнес-асоціацій, 40 органів виконавчої влади, експертного середовища та громадянського суспільства, народні депутати.

Нагадаємо, раніше Кабмін затвердив План заходів до кінця 2022 року щодо недопущення ухилення від сплати податків і зборів, а також запобігання відмиванню коштів в офшорних зонах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua