• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

КМДА: Київ чекає постанови Кабміну, яка дозволить укласти нову угоду з НАК "Нафтогаз України"

Реклама на dsnews.ua
Київ очікує до кінця тижня публікації постанови Кабміну, що дозволить вже до кінця вересня виконати алгоритм врегулювання питання заборгованості та укласти угоду з "Нафтогазом" на постачання природного газу

Про це в ефірі 112-Україна повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, передає "ДС" з посиланням на сайт Кличко.

"Ми чекаємо до кінця тижня публікації відповідної постанови КМУ, яка дозволяє провести фінансування з різниці в тарифах перед теплопостачальними підприємствами. Після цього буде здійснено процес розрахунків", - сказав Петро Пантелєєв.

Він зазначив, що місто орієнтується на кінець вересня у реалізації алгоритму врегулювання заборгованості, щоб відновити поставки газу від НАК "Нафтогаз".

Чиновник зазначив, що ключовою перевагою цього алгоритму для міської громади є те, що мова не йде про відшкодування боргу з міського бюджету та про можливість списання штрафних санкцій.

"Ми говоримо про те, що досягнуті два базових і важливих принципи. Перший: ми виводимо за дужки" штрафні санкції. Друге: заборгованість є предметом обговорення для передачі комунальному підприємству може бути передана тільки за умови отримання еквівалентного компенсатора, одним з яких може бути дебіторська заборгованість. Але це питання ще належить чітко узгодити господарюючими суб'єктами", - зазначив заступник голови КМДА.

    Реклама на dsnews.ua