• USD 39.2
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

"Київстар" разом з холдингом SHERIFF допоможуть у гуманітарному розмінуванні України

Найбільший оператор електронних комунікацій "Київстар" та холдинг охоронних компаній SHERIFF, зокрема, напрям SHERIFF Demining, який є сертифікованим оператором протимінної діяльності, підписали меморандум про співпрацю

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у пресрелізу "Київстару", передає "ДС".

"Україна зараз — найбільш замінована країна у світі. За даними ДСНС, мінами та нерозірваними боєприпасами забруднено близько 175 тисяч кв. км території. Саме тому "Київстар" та SHERIFF Demining починають працювати над технологією для операторів з гуманітарного розмінування", — наголошують представники телеком-оператора.

Компанії проводитимуть спільне випробування сервісів сигналу корекції RTK, що забезпечить високу точність картографування забруднених територій та позначення вибухонебезпечних предметів.

"Допомагати у відновленні країни — важлива місія не лише для "Київстар", а й для всього українського бізнесу. Щоб пришвидшити процес розмінування й відбудови країни, ми готові ділитися досвідом впровадження новітніх технологій, які зможуть уберігати життя українців. Зокрема, для безпечного розмінування важливо забезпечити визначення точних координат мін та меж забруднених територій. І для цього необхідне якісне GNSS-обладнання з підтримкою технології RTK", — розповів Ілля Польшаков, директор з розвитку нових напрямків бізнесу "Київстар".

Повідомляється, що "Київстар" забезпечить партнерів доступом до технології RTK та надаватиме рекомендації щодо вибору та використання GNSS-приймачів. Також спеціалісти компанії здійснюватимуть аналітичні дослідження з випробування технологій позиціювання та визначення координат на місцевості.

"Ми очікуємо, що співпраця з "Київстар" допоможе нам значно покращити точність визначення вибухонебезпечних предметів і подальшого розмінування. Це дозволить швидше та безпечніше очищати забруднені території та повертати їх до мирного життя", — прокоментував перспективи співпраці Євгеній Антипенко, директор SHERIFF.  

    Реклама на dsnews.ua