• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Клієнтам Приватбанку можна буде знімати готівку в магазинах і на заправках

Реклама на dsnews.ua
Державний ПриватБанк дозволив зняття готівкових коштів на касах супермаркетів та АЗС

Про це йдеться в повідомленні прес-служби фінустанови, передає "ДС".

Так, власники будь дебетової картки Приватбанку (зарплатної, студентської, соціальної) різних платіжних систем можуть скористатися новим сервісом.

Для цього потрібно оплатити товар банківської картою і повідомити касира про бажання зняти готівку.

Максимальна сума видачі готівки на одну транзакцію складає 500 гривень, незалежно від вартості покупки. Підтвердження такої операції на касі супроводжується введенням PIN-код банківської картки користувача.

"Купівля з видачею готівки - це сервіс, яким охоче користуються жителі більшості європейських країн, а тепер і українці, - зазначив керівник напрямку по роботі з торговими підприємствами Приватбанку Євген Васильцов. - Якщо ви розраховуєтесь в торговельній мережі карткою, у разі необхідності отримати готівку можна прямо на касі, а не шукати банкомат і стояти в чергах ".

Станом на початок червня 2020 отримати готівку з картки Приватбанку можна в POS-терміналах 65 000 українських торгових точок, підключених до сервісу "Гроші на касі".

У майбутньому в банку обіцяють, що новий сервіс буде охоплювати широку партнерську мережу, щоб послуга була максимально відкритою і доступною для власників карт різних банків у всіх торгових точках України.

    Реклама на dsnews.ua