• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Краса рятує. Як BROCARD допомагає державі та підтримує українських виробників

За десятки років на ринку Група BROCARD побудувала розгалужену мережу магазинів в усіх регіонах України, яка не тільки сплачує сотні мільйонів гривень податків на рік, а й підвищує бізнес-активність та створює робочі місця

Магазин мережі BROCARD
Магазин мережі BROCARD
Реклама на dsnews.ua

Мабуть, кожен знає цей бренд. Але чому він здобув популярність? Ставка на інноваційність, вражаючий асортимент, краса магазинів, лише оригінальна продукція — вже на самому початку існування бренду у кінці 90-х покупці могли не переживати за якість та автентичність продукту на не дуже безпечному на той час ринку парфумерії в Україні. Утім, в цієї історії є й інша світла сторона — безкомпромісна робота "по-білому", тобто чесні відрахування на користь держави.

Податки — завжди непроста тема у нашій країні. Але ще більш болючою вона стала із початком повномасштабного вторгнення, оскільки потреби у підтримці української армії і сектору безпеки та оборони загалом зросли колосально. Отже, держбюджет критично потребує стабільних надходжень від платників податків, як би їм теж не було складно. Що ж до групи BROCARD, то її позиція лишається незмінною. Повна прозорість бізнесу і неухильна сплата усіх зобов’язань перед державою: за два роки великої війни компанія відрахувала до держбюджету майже 1,3 млрд грн, з них 590 млн грн торік. Ще майже 130 млн грн сплачено за січень-лютий поточного року.

Але безпосередня сплата податків — це лише частина історії. Треба мати на увазі, що компанія, у якої 1,9 млн постійних клієнтів, яскраво вписується в підприємницьке середовище всієї країни. Вона не просто створює робочі місця безпосередньо в місцях присутності (а це всі неокуповані регіони країни), а й стає магнітом і надійним партнером для суміжних бізнесів, українських виробників та постачальників. У цей скрутний час особливо важливо, що BROCARD активно підтримує український продукт. Мережа вже продає товари з позначкою Made in Ukraine від 26 брендів, і це число зростатиме! Зрозуміло, що українські виробники, які можуть розвиватися завдяки доступу до полиць провідного б’юті-ритейлера, теж надають роботу тисячам українців та сплачують мільйонні податки.

Українські бренди у мережі BROCARD

Утім, попри всі потуги українського бізнесу та громадян, сплачених податків державі все одно бракує для покриття потреб оборони. Тому відповідальні компанії докладаються до благодійної допомоги передусім наших захисникам. BROCARD — не виключення. За два роки повномасштабної війни компанія перерахувала вже 200 млн грн на потреби ЗСУ. 5 млн грн із них отримав фонд "Повернись живим" на розвідувально-ударні комплекси для проєкту "Довгі руки ТРО". Варто зазначити, що компанія не обмежується прямою допомогою грошима. Армії передали 12 тис. одиниць продукції на суму 4 млн грн (гелі для душу, шампуні, засоби для гоління, вологі серветки, бальзами для губ), для бригади аеророзвідки придбали квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo із набором підсилювачів сигналу й антен.

Квадрокоптер Mavic
Квадрокоптер Mavic
Реклама на dsnews.ua

До того ж у BROCARD 25 співробітників, які боронять країну у лавах ЗСУ, розвинуте корпоративне волонтерство. Люди регулярно збирають кошти для колег-захисників та їхніх близьких: на тепловізори, кровоспинні турнікети, каски й шоломи, наколінники, термоустілки, на авто й запчастини, зарядні станції тощо.

Крім того, компанія вже другий рік проводить благодійну ініціативу з допомоги родинам, які постраждали внаслідок війни. З цією метою увесь прибуток від продажу парфумів Soul of Ukraine перераховується благодійному фонду "Я буду твоїм тилом". Вже вдалося зібрати понад 330 тис. грн, які витрачаються на забезпечення постраждалих сімей з окупованих і прифронтових регіонів, зокрема, гігієнічними засобами та дитячим харчуванням.

На загал важливо розуміти, що бізнес, який не лише продовжує розвиватися попри втрати і збитки часів війни, але й виконувати усі зобов’язання перед державою, партнерами, співробітниками — це надійний гравець, здатний тримати економічний тил. Отже, на нього можна покластися в майбутньому.

Людмила Севрюк
Людмила Севрюк
директор "Брокард-Україна"

В умовах втрати частини магазинів, вимушеної міграції багатьох співробітників, серйозних логістичних проблем, постійних атак з боку конкурентів, ми вистояли: продовжуємо у повному обсязі сплачувати податки державі, підтримувати наших героїчних воїнів і при цьому забезпечувати клієнтів тим, що їм зараз вкрай важливо, — позитивними емоціями. Як на мене — це найбільший успіх, яким ми справді маємо право пишатися

Отже, вистоявши у найскладніші часи, велика мережа не просто відраховує на підтримку держави сотні мільйонів гривень на рік, а й посилює творчу синергію українського бізнесу в усіх регіонах країни.

    Реклама на dsnews.ua