• USD 26.7
  • EUR 31.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Кубраков назвав завдання, які має виконати новий голова Укрзалізниці

За кілька місяців Наглядова рада Укрзалізниці запропонує уряду кандидатуру нового постійно діючого голови правління. На цей час обов’язки т.в.о. виконуватиме Олександр Камишін, якому доведеться стати антикризовим менеджером

Міністр інфраструктури Олександр Кубрак
Міністр інфраструктури Олександр Кубрак
Реклама на dsnews.ua

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков заявив, що це рішення стало результатом розгляду питання на РНБО і погодження плану виведення Укрзалізниці з кризи.

"При Міністерстві інфраструктури створюється Антикризовий штаб Укрзалізниці, основним завданням якого буде контроль необхідних для української залізниці рішень. Роботу штабу контролюватиму я особисто", — повідомив Кубраков.

Він підкреслив, що корпоративна система в Укрзалізниці має бути збережена і подякував міжнародним партнерам, зокрема, представництвам країн G7, керівництву ЄБРР, ЄІБ та Світового банку за конструктив та підтримку у досягненні цього рішення, яке було прийнято з дотриманням усіх стандартів OECD.

Серед завдань, які в найкоротший термін має вирішити майбутній голова правління Укрзалізниці, Кубраков назвав наступні: підняття тарифів на вантажні перевезення (без ринкових тарифів нормальний розвиток Укрзалізниці неможливий), налагодження закупівлі електроенергії безпосередньо у виробника — Енергоатома, залучення на українських ринок міжнародних інвесторів, закупівля нових потягів та локомотивів.

"Впровадження цих рішень у найкоротші терміни — це те, чого ми очікуємо від нового очільника Укрзалізниці. Є чіткі терміни та завдання — впевнений, що у нас все вийде", — заявив Кубраков.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури повідомив про рішення Кабміну, яке дозволить Укрзалізниці економити мільярди гривень на закупівлях електроенергії.

    Реклама на dsnews.ua