• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Базис постачання. Як розділити витрати і ризики при транспортуванні товару

Товари поставляються покупцям за тисячі кілометрів, і незмінно виникають питання: хто — продавець чи покупець — буде платити за митне оформлення, перевезення і страховку. Щоб їх врегулювати, були створені стандартизовані терміни, які розмежовують зони відповідальності між учасниками угоди

транспортування
Базис постачання регламентує розподіл між продавцем і покупцем витрат і ризиків, пов'язаних з транспортуванням / Depositphotos
Зміст

Що таке базис постачання

Базис постачання (а також "базисні умови постачання" або інкотермс) — це стандартизовані міжнародні терміни, які регламентують розподіл між продавцем товару і покупцем витрат і ризиків, пов'язаних з транспортуванням. Вони визначають, хто — продавець чи покупець — оплачує перевезення, експортне та імпортне оформлення, а також страхування ризиків при транспортуванні товарів.

Але при цьому інкотермс не регулює питання переходу права власності на товар від продавця до покупця, а також наслідки, якщо сторони не виконають свої зобов'язання за договором купівлі-продажу.

Чотири головні групи

Терміни поділяються на чотири головні групи — Е (EXW), F (FCA, FAS, FOB), C (CFR, CIF, CIP, CPT) і D (DAP, DPU, DDP). І якщо в першій групі зобов'язання продавця по доставці товару покупцеві мінімальні, то в кожній наступній — їх стає все більше, а у покупця — все менше.

Базис постачання EXW

EXW (Ex Works, або "Франко-завод із зазначенням місця") — цей термін застосовується в договорах, які передбачають будь-які види транспортування. Він означає, що продавець надає товар в розпорядження покупця на площах свого підприємства чи в іншому зазначеному місці, і на цьому його зобов'язання вважаються виконаними. При цьому продавець не відповідає ні за навантаження товару, ні за митне оформлення для його експорту.

Покупець, який отримує товар на умовах EXW, повинен сам оплатити навантаження, укласти договір з перевізником і оплатити транспортування, отримати експортні ліцензії, взяти на себе витрати на митне оформлення, сплатити податки і збори. При цьому всі ризики випадкового пошкодження товару, починаючи з моменту, коли покупець отримав товар, несе саме він.

Базис постачання FCA

FCA (Free Carrier, або "Франко-перевізник") також застосовується при будь-яких видах транспортування. Він означає, що продавець проводить експортне митне оформлення і доставляє товар до вказаного місця тому перевізнику, якого вкаже покупець. Всі наступні операції — перевезення в порт, вантаження на судно, фрахт судна, вивантаження з судна, страхування, доставка на термінал і митне оформлення імпорту — це відповідальність покупця. Ризики переходять до покупця в момент передачі товару на складі продавця.

Базис постачання FAS

FAS (Free Alongside Ship, або "Вільно вздовж борту судна") застосовується при морських і внутрішніх водних перевезеннях. Згідно з цими умовами постачання продавець зобов'язаний виконати експортне митне оформлення товару та доставити його в порт, розмістивши на причалі уздовж борту судна, яке вкаже покупець. З цього моменту всі ризики втрати товару або його пошкодження повинен нести покупець.

Далі покупець зобов'язаний здійснити завантаження товару на судно, доставити товар у порт розвантаження, виконати імпортне митне оформлення.

Базис постачання FOB

FOB (Free on Board, або "Вільно на борту") також застосовується при морських і внутрішніх водних перевезеннях. Від попереднього терміну FAS відрізняється тим, що навантаження товару повинен виконати продавець, а не покупець. Ризики переходять від продавця до покупця в порту з моменту повного вантаження товару на борт судна.

Базис постачання CFR

CFR (Cost and Freight, або "Вартість і фрахт") використовується при морських і внутрішніх водних перевезеннях. У цьому випадку на продавця покладається зобов'язання виконати експортне митне оформлення, здійснити завантаження товару на борт судна і доставити в порт розвантаження.

А у покупця є обов'язок розвантажити товар і прийняти в порту розвантаження, виконати імпортне митне оформлення. Як і в попередньому випадку, ризики переходять від продавця до покупця в порту відвантаження з моменту повного вантаження товару на борт судна.

Умови постачання CIF

CIF (Cost, Insurance and Freight, або "Вартість, страхування і фрахт") — термін, який також використовується при морських і внутрішніх водних перевезеннях. Він практично ідентичний CFR, за винятком того, що на продавця покладається обов'язок застрахувати товар, але страхові виплати будуть здійснюватися на адресу покупця.

Умови постачання CIP

CIP (Carriage and Insurance Paid to.., або "Фрахт/перевезення та страхування оплачені до...") означає, що продавець здійснює постачання товару шляхом до місця призначення в країні покупця, виконавши всі попередні процедури. Тобто він проведе експортне оформлення, відвантажить товар зі свого складу і власне оплатить перевезення до місця призначення. При цьому продавець сплатить і страхування на користь покупця, але тільки з мінімальним покриттям.

Покупцеві залишається тільки прийняти товар і провести імпортне митне оформлення.

Умови постачання CPT

CPT (Carriage Paid To.., або "Фрахт/перевезення оплачені до...") — умови постачання, що застосовуються під час перевезення товарів будь-яким видом транспорту. Воно означає, що продавець несе витрати з перевезення товару до зазначеного в договорі пункту призначення в країні покупця, в тому числі — фрахт судна. Покупець зобов'язаний прийняти товар і виконати імпортне митне оформлення.

На відміну від попередньої умови, страхування вантажу оплачує покупець. Ризики переходять в момент передачі товару перевізнику на складі продавця.

Умова постачання DAP

DAP (Delivered At Point, або «Постачання в пункті...»). При цих умовах постачання продавець повинен виконати експортне митне оформлення і доставити товар до узгодженого з покупцем пункту призначення в країні покупця. Покупець зобов'язаний розвантажити товар і виконати імпортне митне оформлення. Ризики від продавця до покупця переходять в пункті призначення.

Умови постачання DPU

DPU (Delivered Named Place Unloaded, або «Постачання на місце вивантаження»). При постачанні товарів на цих умовах продавець повинен забезпечити майже весь ланцюжок аж до доставки до місця призначення і вивантаження його. Покупцеві ж залишається тільки прийняти товар і виконати імпортне митне оформлення. Ризики від продавця до покупця переходять в місці призначення після повного вивантаження товару.

Умова постачання DDP

DDP (Delivered, Duty Paid, або «Доставлено, мито сплачене») — цей термін вживається із зазначенням місця доставки вантажу. Продавець повинен взяти на себе зобов'язання за весь ланцюжок проходження товару — від експортного митного оформлення, перевезення через кордон, доставки до узгодженого з покупцем місця призначення, а також зобов'язаний виконати і імпортне митне оформлення зі сплатою мита. Покупцеві залишається тільки розвантажити і прийняти товар. Ця умова постачання покладає на продавця максимальні обов'язки.

    Реклама на dsnews.ua