• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Людмила Демченко: У Києві податкові надходження в бюджети всіх рівнів перевищили 56 млрд грн

Реклама на dsnews.ua
У Києві за 8 місяців 2018 року надходження податків і зборів до бюджетів всіх рівнів склали 56 млрд 661 млн грн, що на 39% більше, ніж за відповідний період минулого року

Про це повідомила начальник Головного управління Державної фіскальної служби в Києві Людмила Демченко, передає "ДС".

До Держбюджету за вказаний період перераховано 40,3 мільярда гривень. Це на 45% або на 12,5 мільярдів більше, ніж у минулому році. Зокрема, збільшилися надходження від податку на додану вартість (на 46%), податку на доходи фізичних осіб (на 32%), податку на прибуток (на 85%), військового збору (на 35%), а також акцизного податку з ввезених на територію України підакцизних товарів (на 26%).

"Якщо говорити про бюджет Києва, то тут теж спостерігаємо зростання надходжень. Так, за вересень-серпень поточного року платники перерахували більше 16 мільярдів гривень. Це на 26% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Столичний бюджет додатково поповнився на 3,4 мільярда гривень", - повідомила Людмила Демченко.

Зростання надходжень забезпечили податок на доходи фізичних осіб (збільшився на 33%), єдиний податок (33%), податок на майно (75%) і транспортний податок (61%). Крім того, в столиці заплатили 22,3 млрд грн єдиного соціального внеску, що на третину більше, ніж у минулому році.

    Реклама на dsnews.ua