• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Людмила Севрюк: Ми відкриваємо магазини у всіх топових торгових центрах: новий ТРЦ — це майже напевно новий BROCARD

Директор "Брокард-Україна" про підсумки роботи за 20 років, плани на майбутнє та перспективи впровадження омниканальности
Реклама на dsnews.ua

Людмила, ви очолюєте компанію "Брокард-Україна" вже 20 років. Якщо окинути поглядом ці роки, які головні досягнення компанії ви б відзначили?

- За ці роки компанія стала лідером парфумерно-косметичного ринку України в преміальному сегменті. Клієнти нам довіряють, люблять і продовжують відвідувати наші магазини на протязі всіх цих років. Сьогодні ми працюємо в кожному великому і середньому місті України, в кожному обласному центрі. Наші магазини - це золотий стандарт і кращі світові практики продажу селективної косметики і парфумерії. Коли ми починали, у країні нічого подібного не було. Ми були першими, ми вчилися самі, дивилися, як це роблять за кордоном, і реалізовували тут. Ми настільки в цьому досягли успіху, що сьогодні вже представники світових брендів відзначають, що далеко не кожна світова столиця може похвалитися такими красивими магазинами, як наш BROCARD. Ми першими відкрили магазини формату open service - коли всі товари, навіть найдорожчі, представлені у вільному доступі. Першим таким магазином став BROCARD в ТЦ "Глобус" площею близько 500 кв. м в 2002 році, і тоді це було абсолютне нововведення в країні.

Сьогодні у нас велике портфоліо в люксовом сегменті косметики та парфумерії: понад 350 брендів, у тому числі 70 нішевих. Крім мережі BROCARD, компанія розвиває бренди M. A. C. і Kiehl's. Ми представляємо виключно оригінальну продукцію, працюємо безпосередньо з провідними світовими брендами і офіційними дистриб'юторами, ведемо діяльність тільки в правовому полі, входимо в число найбільших платників податків, забезпечуємо соціальні гарантії для наших співробітників.

Репутація - наш найцінніший актив. І це не тільки клієнтський досвід - півтора мільйона наших зареєстрованих клієнтів. Це і партнерські відносини на ринку, і благодійні проекти, які ми реалізуємо протягом усього життя компанії, і наш бренд роботодавця.

Тільки за останні кілька місяців відкрилися нові магазини BROCARD у Краматорську, Харкові, Києві. Які плани подальшого розвитку компанії?

- Наш зростання безпосередньо пов'язане із зростанням комерційної нерухомості в Україні - ми відкриваємо магазини у всіх топових торгових центрах. Відкривається такий ТРЦ - і в ньому напевно буде BROCARD. При цьому ми віддаємо собі звіт, що потенціал для такого зростання обмежений. Тому стратегія розвитку сьогодні - це посилення частки онлайн-продажів та впровадження омниканальности, коли константою залишається емоційна прихильність клієнта і гарантований бездоганний сервіс, а точка входу не має значення. Коли можна замовити онлайн, а забрати товар в будь-якому магазині або спробувати продукт в магазині, а замовити доставку кур'єром. Впровадження цієї моделі, що на даний момент наш пріоритет. Крім того, ми розвиваємо преміальний сегмент - концепцію бутиків авторських ароматів BROCARD Niche Bar. Зараз їх три - в Києві, Одесі та Львові, до кінця року буде відкрито в Харкові. Розглядаємо можливість відкриття в Дніпрі.

Нові дизайнерські рішення, стиль хай-тек, інновації та всілякі фішки (инстаграмные мейкап-бари, інформаційні led-панелі) - розвиток ми бачимо і в поглибленні емоційного зв'язку між нами та нашими клієнтами, тому намагаємося дивувати, радувати, перевершувати очікування. У найближчі півтора-два роки плануємо відкрити 10-12 магазинів.

Реклама на dsnews.ua

Розширення компанії завжди пов'язане з набором нових працівників. Як вам вдається поповнювати персонал і як в цьому допомагає Париж?

- Ми працюємо в сфері емоційних продажу, де людський фактор дуже важливий. Тому ми усвідомлено інвестуємо масу ресурсів - матеріальних і моральних - в навчання і розвиток. Сьогодні команда BROCARD володіє винятковим досвідом та експертизою, багато хто з нас працюють разом по 5-10-15 і навіть 20 років. Люди - наше основне досягнення, наша гордість і головна цінність.

Всі наші співробітники, особливо працюючі в магазинах, мають можливості для навчання, розвитку та кар'єрного зростання. У компанії створено тренінг-центр з авторськими програмами, які не мають аналогів на ринку, платформа дистанційного навчання і наша легендарна "паризька програма" - єдиний у своєму роді настільки масовий мотиваційний тренінг: шість років, п'ять днів щоліта, у 2019 році 300 учасників. Деякі консультанти, приходячи до нас працювати, так і говорять: "Хочу їздити в Париж!"

У нас в BROCARD три офіційних марафонця, подолали 42 км. Нам це дуже резонує: ми розуміємо, як це непросто настільки технічно розподіляти сили і ресурси на протязі тривалого часу, тримати фокус, мобілізуватися. Ми робимо це на протязі вже 20 років і не збираємося зупинятися. Гра у довгу - наша стратегія, яка приносить результати.

    Реклама на dsnews.ua