• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Марченко розповів, коли МВФ розглядатиме надання чергового траншу Україні

Надання чергового траншу Україні Міжнародний валютний фонд розглядатиме після голосування Верховної Ради за законопроєкти, повʼязані з реформами

Міністерство фінансів розглядає оптимістичний сценарій
Міністерство фінансів розглядає оптимістичний сценарій
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів міністр фінансів Сергій Марченко в ефірі телеканалу "Україна 24", передает "ДС".

"Я буду максимально обережним і коректним в будь-яких оцінках в питаннях співпраці з МВФ. Останнім часом сказано дуже багато, мені б не хотілося створювати якісь очікування. Ми робимо свою роботу, фонд самостійно дає свою оцінку. Вони повинні визначитися за результатами голосування Верховної Ради за пакет законопроєктів про судову реформу, інші, які передбачені програмою (співпраці з МВФ — ред.). Давайте дочекаємося реакції місії, і потім можна буде коментувати", — сказав міністр.

За словами Марченка, міністерство розглядає оптимістичний сценарій, але в разі, якщо транш не буде надано, є інші варіанти.

"Ми розглядаємо оптимістичний сценарій, що ми отримаємо ці гроші, і ми над цим активно працюємо. Інших варіантів ми не розглядаємо, але є варіанти реагування на різні події. Умовно кажучи, якщо не отримаємо кредити до кінця року, будемо реагувати в частині оптимізації бюджетних витрат або шляхом іншого роду запозичень. Міністерство фінансів має достатній набір інструментів, щоб громадяни України спали спокійно", — сказав Марченко.

Як писала "ДС", Україна може отримати від Міжнародного валютного фонду близько 2,73 млрд доларів у рамках нового розподілу SDR.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua