• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Заробити на страху. Навіщо Медведчук створює видимість дефіциту дизпалива

Підстав для зростання цін немає, і поставки трубопровідним транспортом з часом відновляться
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Група компаній Wexler вирішила з 1 серпня припинити постачання дизельного палива в Україну по трубопровідного маршруту - по нефтепродуктопроводу "Самара - Західний напрямок", який йде з Росії через Білорусь і Україну в Західну Європу, і належить компанії "Прикарпатзахідтранс". Повідомлення про це оприлюднила група Wexler на своєму сайті.

Компанія вказує, що на такий крок вона зважилася після того, як український уряд запровадив додаткові спецмита на імпорт дизельного палива походженням з Росії з цього трубопровідного маршруту. Згідно з постановою Кабміну №624 "Про питання введення спеціального мита на окремі товари походженням з Російської Федерації, ввозяться на митну територію України", з 1 серпня спецмито складе 3,75%, а з 1 жовтня вона буде підвищена до 4%. За даними міжнародного цінового агентства Argus Media, поставки за цим маршрутом припинила ще одна компанія, яка має договір на транспортування, - Proton Energy Group.

"Рішення прийнято у зв'язку з тим, що додаткова спецмито робить подальші поставки палива трубопровідним транспортом економічно недоцільними", - запевняє Wexler.

Це найбільший постачальником дизельного палива в Україну. За даними Wexler, в 2018 р. компанії групи завезли в Україну 1,2 млн т ДП, і її частка склала на вітчизняному ринку близько 20%. При цьому Wexler за підсумками минулого року наростила поставки в Україну: залізницею на 19% порівняно з 2017 р., а трубопровідним транспортом - практично на третину.

ЗМІ неодноразово пов'язували діяльність Wexler з Віктором Медведчуком, кумом президента РФ Володимира Путіна і тепер вже і обраним депутатом Верховної Ради України.

Представник президента в Кабміні Андрій Герус після введення мит заявляв, що таким чином уряд і президент хочуть знизити маржу трейдера-імпортера, який при поставках по "трубі" заробляє $35-40 на тонні, тоді як інші постачальники при ввезенні ДТ залізничним транспортом - лише $10-12.

На сьогодні найбільша частка в постачаннях ДТ на український ринок припадає на частку Росії. За даними Argus Media, в січні-червні цього року Росія збільшила відвантаження на український ринок майже на 21% - до 1,4 млн т, і за підсумками півріччя поставки з цього напрямку забезпечили 44,3% потреби, поставки білоруського палива - 32,7%, литовського - 5,7%. А ось на частку українських виробників, а саме Кременчуцького НПЗ, підконтрольної Ігорю Коломойському, і Шебелинському ГПЗ компанії "Укргазвидобування", довелося лише 12,2%.

Реклама на dsnews.ua

Директор "Консалтингової групи А-95" Сергій Куюн на своїй сторінці в Facebook повідомив, що, крім Wexler Group, постачання дизпалива по "трубі" зупинили ще дві компанії, і тому з 1 серпня трубопровідний канал не буде працювати взагалі. Він зазначив, що поставки припинені суто з економічних причин - російське паливо з "труби" після введення мит в опті подорожчає на 700-750 грн. за тонну.

Однак Сергій Куюн поки не бачить катастрофи, адже поставки по трубопроводу частково можна замінити відвантаженням по залізниці з білоруського Гомеля, де розташований термінал того ж нафтопродуктопроводу "Самара - Західний напрямок". Правда, таким шляхом можна покрити лише третину від звичайних обсягів імпорту ДП по "трубі": за даними "А-95", у першому півріччі середньомісячні поставки з Гомеля становили близько 45 тис. т., з українських терміналів "Прикарпатзападтранса" - 164 тис. т.

Експерт зазначив, що сьогодні в Україні ДТ достатньо, а це означає, що власники авто з дизельним двигуном можуть і не відчути на своїй кишені цих паливних перипетій. 4%-ная мито на паливі - це $25 на тонні, або 60 копійок на кожному літрі.

Крім того, значні запаси дизпалива дають трейдерам час знайти заміну "трубопровідного" ресурсу у вигляді поставок з Білорусі або по морю.

Занепокоєння викликає лише те, що у вересні і серпні на планові ремонти зупиняються по черзі два білоруських НПЗ. А в той же час на серпень-жовтень припадає пік споживання ДП з-за збиральної кампанії аграріїв.

Однак, на думку Сергія Куюна, пауза в роботі трубопровідного каналу поставок буде короткочасною. "Упевнений, що труба запрацює або у другій половині серпня, коли ринок "підсохне" і ціни підростуть, або вже у вересні", - написав він.

Директор спеціальних проектів Науково-технічного центру "Психея" Геннадій Рябцев назвав український ринок преміальних, він зазначив, що оптові постачальники зараз на ньому заробляють набагато більше, ніж кілька років тому, тому він вважає, що якщо Wexler і вирішиться припинити поставки, її частку на ринку з успіхом візьмуть інші компанії. "Ні на них одних світ клином зійшовся", - сказав експерт. І хоча трубопровідні поставки з-за їх обсягу є ціновим якорем, в той же час зараз знайти ДТ на ринку можна без проблем.

Проте Геннадій Рябцев зазначив, що заяву про введення мит і припинення поставок може бути використано як інформаційний привід для підняття цін для кінцевого споживача, яким може скористатися і Wexler, відновивши постачання: "Дизеля достатньо, але такі заяви в першу чергу розраховані на те, що хтось підніме ціни, а потім та ж сама компанія скаже: "Ну гаразд, так і бути, ми поставимо".

Нафтогазова асоціація України (НАУ), що об'єднує найбільші роздрібні мережі АЗС, вже заявила, що рішення Кабміну про введення мит на трубопровідні поставки ДТ може призвести до зростання цін на паливо для кінцевого споживача. І при цьому НАУ вважає, що таким чином зросте прибутковість українських НПЗ і, як наслідок, це призведе до "поглиблення монополії групи "Приват". Хоча заяви про монополізм виглядають занадто перебільшеними, оскільки на частку українських виробників, а саме Кременчуцького НПЗ, підконтрольної Ігорю Коломойському, і Шебелинського ГПЗ компанії "Укргазвидобування", в першій половині поточного року довелося лише трохи більше 12% ринку дизпалива.

Таким чином, в діях, наближеної до Медведчука компанії, простежуються два моменту. Очевидний політичний і суто економічний. З одного боку, зупинка трубопроводу виглядає як спроба розгойдати ситуацію на українському ринку, кинувши тінь на нову владу, мовляв, обіцяли мир, а насправді тільки погіршили ситуацію. Тут варто нагадати, що на даний момент саме представник президента в уряді Андрій Герус стоїть за рішенням Кабміну про спецпошлинах на трубопровідне дизпаливо.

Але при цьому Wexler Group реально бореться за свою маржу, обмежену митами, збільшуючи її, так би мовити, з іншого краю - створюючи видимість дефіциту і підштовхуючи вгору ціни на дизпаливо в Україні. А після цього ніхто не завадить Wexler тріумфально повернутися на ринок.

    Реклама на dsnews.ua