• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Метро по 21, маршрутка по 25? У КМДА сказали, що треба для зміни тарифів на проїзд

Рішення про підвищення вартості проїзду у громадському транспорті Києва ухвалює Київська адміністрація після проходження відповідних процедур та розрахунків

Метро
Метро / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це перший заступник голови КМДА Микола Поворозник написав у Facebook, передає "ДС".

"Процедура встановлення тарифу на перевезення у громадському комунальному транспорті наступна: комунальні підприємства-перевізники готують та надають економічне обґрунтування тарифу на перевезення у комунальному транспорті. Тобто, по суті – пояснення, чому саме необхідно змінити вартість перевезень", — повідомив він.

Після цього, за словами чиновника, Департамент транспортної інфраструктури вивчає обґрунтування і готує відповідний пакет документів щодо зміни тарифу.

Далі фахівці Департаменту економіки та інвестицій розглядають економічне обґрунтування тарифу та здійснюють відповідні розрахунки, яким має бути тариф.

Потім готують проєкт розпорядження про зміну тарифу, який має пройти громадське обговорення.

Сама зміна тарифу відбувається після підготовки відповідного розпорядження і реєстрації у Міністерстві юстиції.

Нагадаємо, 13 травня КП "Київський метрополітен" і КП "Київпастранс" закликали столичну владу підтримати підприємства у час пандемії – виділити кошти з бюджету, або переглянути тарифи на проїзд. КП заявили, що обґрунтована ціна поїздки у метро становить 21 гривню, а в наземному транспорті – 25 гривень. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua