• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Мінфін за півроку витратив на боротьбу з коронавірусом понад 26 млрд грн

За 6 місяців поточного року Міністерство фінансів виділило на боротьбу з коронавірусом 26,3 млрд грн

Міністерство фінансів
Міністерство фінансів / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства фінансів, передає "ДС".

Так, на медичні гарантії і заходи щодо вакцинації виділено 9,8 млрд грн, а на придбання вакцин від коронавірусу — 9,3 млрд грн.

На придбання товарів і послуг для запобігання поширенню COVID-19 (крім вакцин) — 1,8 млрд грн, в тому числі 1,4 млрд грн коштів місцевих бюджетів.

Виплати установам Національної Академії Медичних Наук за послуги з госпіталізації пацієнтів з COVID-19 склали 15,5 млрд грн.

Субвенція для забезпечення лікарень киснем склала 600 млн грн. А на соціальну підтримку в умовах карантину виділено 2,9 млрд грн, на виплату лікарняних — 800 млн грн, допомоги по безробіттю — 1,1 млрд грн, на заходи по боротьбі з COVID-19 в навчальних закладах — 15,1 млрд грн.

В цілому на боротьбу з COVID-19 в 2021 році передбачено понад 36 млрд грн.

Міністерство фінансів також закликало всіх розпорядників коштів до максимально ефективного і прозорого використання коштів на протидію COVID-19.

Як повідомляла "ДС", Національне антикорупційне бюро почало кримінальне провадження щодо членів Кабінету міністрів і прем'єр-міністра Дениса Шмигаля щодо розтрати коштів зі спеціального фонду для боротьби з коронавірусом.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua