• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

На посаду заступника голови НБУ призначили ще одного експрацівника Приватбанку

Рада Національного банку України на засіданні 4 вересня призначила заступником голови НБУ Ярослава Матузку

Заступник глави НБУ Ярослав Матузка
Заступник глави НБУ Ярослав Матузка
Реклама на dsnews.ua

Кандидатуру Матузки подав глава НБУ Кирило Шевченко, інформує "ДС" з посиланням на пресслужбу Нацбанку.

Матузка відповідатиме за діяльність фінансово-адміністративного та операційного блоку регулятора. На цій посаді він змінив Романа Борисенко, який звільнився в кінці серпня.

Матузка з 2016 року працював в Приватбанку, зокрема, з 2018 року — керівником напряму за юридичної координації діяльності банку.

Крім того, він був членом наглядової ради Укргазбанку у 2010-2017 роках і членом ревізійної комісії Ощабданку у 2011-2014 роках.

Як відомо, після призначення Кирила Шевченка головою НБУ, в Нацбанку змінилося кілька топменеджер, зокрема три члени правління.

На позачерговому засіданні 7 серпня Рада НБУ призначив директора департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Олексія Шабана на посаду заступника голови центробанку, відповідального за платіжні системи та грошовий оборот, замість звільненого з 3 серпня на підставі заяви за власним бажанням Сергія Холода. Шабан раніше працював у Приватбанку.

До цього, на позачерговому засіданні 22 липня, Рада НБУ вирішив призначити на посаду заступника голови НБУ ексзаступник міністра фінансів Юрія Гелетей замість звільненого у зв'язку з закінченням терміну повноважень Олега Чурія.

Кандидатури обох заступників глави центробанку подав новий глава НБУ Кирило Шевченко.

    Реклама на dsnews.ua