• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

НАК "Нафтогаз України" отримав нове правління

Кабінет міністрів призначив новий склад правління НАК "Нафтогаз України". Також уряд взяв на себе повноваження наглядової ради НАК.

Реклама на dsnews.ua

Відповідне рішення ухвалено 27 вересня, інформує "ДС" із посиланням на "РБК-Україна".

Кабмін припинив повноваження членів правління НАК "Нафтогаз України" Сергія Переломи та Ярослава Теклюка.

Членами правління обрано Маврикія Калугіна, радника голови правління з питань видобутку газу; Владислава Воловика, радника голови правління; Олену Бойченко, директора з Управління персоналом та соціальної політики "Групи Нафтогаз"; Романа Чумака, голову казначейських операцій "Групи Нафтогаз" — начальника казначейського департаменту.

За інформацією агенції, Кабмін, звільнивши трьох членів наглядової ради НАК від держави, отримав право виконувати функції наглядової ради. Після цього КМУ вніс зміни до правління, звільнивши двох членів, які там залишалися, і призначивши чотирьох.

Станом на 12.00 на сайті та сторінці НАК у Facebook немає інформації про зміну складу правління.

Раніше повідомлялося, що голова НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко написав листа на адресу прем'єр-міністра Дениса Шмигаля і попросив Кабінет міністрів якомога швидше взяти на себе повноваження наглядової ради компанії, яка була недієздатним після звільнення трьох незалежних членів.

На початку вересня три члени наглядової ради "Нафтогазу" пішли у відставку через конфлікту, пов'язаний з тим, що компанію очолює Юрій Вітренко.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua