• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9
Спецпроєкти

Назустріч перемозі. Як Київстар допомагає українцям і армії

З початку повномасштабного вторгнення Київстар, реагуючи на потреби країни й суспільства, визначив ключові напрями, за якими системно підтримує Україну: гуманітарна допомога військовим, лікарням, літнім людям та постраждалим від війни, а також відновлення цифрової інфраструктури країни

мобільний оператор київстар
Мобільний оператор перерахував майже 130 млн грн благодійної допомоги на гуманітарні потреби та виділив 300 млн грн на відновлення інфраструктури
Реклама на dsnews.ua

Київстар вже перерахував майже 130 млн грн благодійної допомоги на гуманітарні потреби та виділив 300 млн грн на відновлення інфраструктури у межах проєкту United24. Компанія реалізує низку ініціатив для підтримки країни в цих напрямах закликаючи абонентів долучатися й донатити з мобільного рахунку.

Допомога військовим

Компанія щодня докладає великих зусиль, аби українці залишалися на зв’язку. Але це можливо лише завдяки українським захисникам і захисницям, які на передовій виборюють нашу свободу. Тож допомога військовим є одним з основних напрямів благодійної підтримки від Київстар.

Загалом цього року мобільний оператор перерахував 45 млн грн на гуманітарні потреби військових до фонду "Повернись живим".

Зокрема, спільно з фондом та гуртом "Океан Ельзи" влітку був проведений збір коштів на нові пікапи для ЗСУ. У межах проекту #ДорогиПеремоги спільними внесками зібрано майже 15 млн грн, на які закуплені й передані на фронт 15 надійних авто. Зараз у компанії триває наступний збір на пікапи під назвою #ДоброПереможе, й долучитися може кожен абонент оператора, підключаючи унікальну Суперсилу "Допомога ЗСУ" у тарифах передплати або надсилаючи благодійні СМС-повідомлення на номер 2525.

Реклама на dsnews.ua

Мобільний оператор також створив зручні інструменти для підтримки захисників через благодійні СМС-повідомлення на номер 88009. Завдяки донатам з мобільного рахунку, від початку березня абоненти оператора вже перерахували понад 8,397 млн грн допомоги військовим.

Допомога лікарням

З 24 лютого навантаження на лікарні збільшено мінімум вдвічі. У перші тижні повномасштабної війни Київстар перерахував БФ "Твоя опора" 5 млн грн для підтримки українських лікарів, які боронять країну на власному фронті. На ці кошти вдалося закупити необхідні препарати та вироби медичного призначення для 12 лікарень у 8 областях України та двох інтернатів. Решта грошей пішли на реабілітацію трьох підопічних фонду, які були вимушені евакуюватися через військові дії.

Також мобільний оператор перерахував 3,347 млн грн до МБФ "Українська біржа благодійності" на забезпечення необхідним обладнанням лікарень в Києві, Запоріжжі та Львові.

Абоненти Київстар можуть долучитися до допомоги лікарням через короткий номер 88000 — з мобільного рахунку буде надіслано 20 грн до "Твоєї опори". Крім цього, для підтримки лікарень Київстар спільно з партнерами провів навесні два телемарафони Save Ukraine — #StopWar для збору коштів на закупки медичного обладнання в заклади охорони здоров’я, що надають допомогу пораненим та постраждалим під час війни, а також на задоволення продовольчих потреб та облаштування місць розміщення біженців.

Допомога літнім людям та постраждалим від війни

Київстар упродовж останніх чотирьох років системно підтримує людей старшого віку. Цього року напрям цифрової освіти пенсіонерів змінився на гуманітарну підтримку самотніх людей похилого віку. Наразі геріатричні пансіонати країни перебувають на межі гуманітарної катастрофи, тож мобільний оператор навесні 2022-го перерахував благодійному фонду "Let`s help" 5 млн грн. Гроші були використані на гуманітарні потреби 40 геріатричних пансіонатів та центрів надання соціальної допомоги. Крім цього, на благодійні кошти заклади забезпечені електрогенераторами та паливом для них на випадки перебоїв з електропостачанням. Співробітники компанії в свою чергу напередодні Великодня долучилися до благодійного збору на святкові великодні кошики для літніх людей та зібрали 377 050 грн.

Щоб допомогти стареньким, абоненти передплати оператора можуть відправити благодійні СМС на номер 88080 — з мобільного рахунку буде перераховано 10 грн до благодійного фонду Let's help.

Ще одним напрямом допомоги від оператора є підтримка переселенців та постраждалих від війни. В травні Київстар перерахував 5 млн грн до МБФ "Карітас України" на гуманітарні потреби малозабезпечених родин та сімей з дітьми, які є вимушено переселеними особами. Крім цього, Київстар разом із "Карітас України" пропонують допомогу тим, хто постраждав під час війни та втратив свій мобільний телефон. У всіх фірмових магазинах компанії абоненти мобільного оператора можуть передати смартфони, якими вони не користуються, разом із зарядним пристроєм. Своєю чергою "Карітас України" подбає, щоб вони потрапили до вимушених переселенців, які потребують допомоги.

Кожен абонент передплати Київстар може долучитись до допомоги, відправляючи СМС на номер 88012. З мобільного рахунку буде перераховано 25 грн до "Карітас України", щоб придбати продукти, медикаменти та одяг людям, які через війну втратили домівки, майно та опинилися на межі гуманітарної катастрофи.

Крім того, з 24 лютого Київстар надав безоплатних послуг і бонусів у сумі еквівалентній 577 млн грн, забезпечуючи зв´язок для клієнтів мобільного та фіксованого зв’язку в Україні й за кордоном. Компанія забезпечує інтернетом бомбосховища по всій країні (наразі таких понад 1400) та понад 700 модульних містечок для вимушених переселенців. Також оператор в перші місяці повномасштабного вторгнення нараховував бонуси на мобільний зв’язок лікарям у гарячих точках на фронті.

Безпека і підтримка працівників

З 24 лютого компанія також визначила як один із найбільш важливих пріоритетів — збереження команди. Мотиваційна програма для співробітників — це низка заходів за напрямками, зокрема такими:

  • Безпека: віддалений режим роботи з можливістю працювати з-за кордону, облаштоване укриття в офісі, інформування та навчання про заходи безпеки; оснащення засобами захисту спеціалістів, що працюють в гарячих точках.
  • Матеріальна підтримка впродовж 6 місяців; виплата на релокацію та часткова компенсація за оренду житла впродовж 4 місяців після вимушеної міграції або еміграції; виплати у випадку смерті співробітника або членів сім’ї в наслідок воєнних дій; виплата середньої зарплати мобілізованім співробітникам тощо.
  • Нематеріальна мотивація та підтримка: робота з психологами для співробітників та їхніх сімей; мотиваційні програми, залучення та підтримка сімей працівників тощо.

У всіх офісах Київстар сьогодні визначено спеціальні приміщення, які будуть функціонувати незалежно від наявності енергозабезпечення. Основні приміщення, без яких компанія не може продовжувати роботу, підключені до генераторів. У компанії прагнуть забезпечити такий рівень функціонування офісів, який дасть змогу ефективно працювати та перебувати в безпечних умовах як співробітникам, так і, за потреби, їхнім сім’ям.

    Реклама на dsnews.ua