• USD 39.5
  • EUR 42.1
  • GBP 49.3
Спецпроєкти

Незалежність починається з економіки: "Ділова столиця" змінює вектор руху

Ми запрошуємо до співпраці та дискусії усіх, хто прагне перетворити Україну з сировинної держави на державу із потужною розвиненою економікою

Реклама на dsnews.ua

Впродовж 20 років роботи "Ділова столиця" аналізувала та прогнозувала економічні зміни в Україні і світі. Ми стежили за діяльністю монополій, вивчали шляхи збагачення олігархів, розраховували наслідки урядових економічних рішень. Однак час перестати бути спостерігачами: сучасний світ, що продукує щораз більше загроз і водночас можливостей, вимагає змін, і "ДС" хоче бути до цих змін причетною. Ми прагнемо, аби Україна нарешті стала повноцінним суб’єктом міжнародної політики, а це неможливо зробити без потужної економіки, адже саме з неї починається справжня незалежність. Яким ми бачимо майбутнє України – читайте у нашій програмній статті. А всіх зацікавлених у тому, аби допомогти Україні увійти до клубу розвинених держав, запрошуємо до дискусії на шпальтах наших видань, під час круглих столів та дискусійних клубів. Як захищати вітчизняного виробника і чи варто це взагалі робити? Яким чином позбутись звання "сировинної держави"? Всі ці питання – вкрай дискусійні, але ми впевнені, що без широкої дискусії неможливі якісні зміни.

Те, що питання "економічного патріотизму" на часі саме зараз, засвідчили і останні ініціативи президента України Володимира Зеленського. А події, пов’язані з діями Російської Федерації та апетитами Володимира Путіна, вкотре актуалізували питання економічної самостійності нашої країни. 

Ми приділятимемо увагу заходам та ініціативам, спрямованим на збільшення потужності української економіки, на підтримку і розвиток технологічного виробництва. Разом із представниками влади, бізнесу та експертних кіл шукатимемо відповіді на питання, як зробити Україну потужною. І ми впевнені, що наше нове гасло "Незалежність починається з економіки" знайде чимало однодумців. Долучайтесь до дискусії!

    Реклама на dsnews.ua