• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Нижче за психологічну позначку: Маск у Twitter "обвалив" біткоїн

За останню добу курс криптовалюти біткоїн (Bitcoin) знизився на 10%. Зараз середня ринкова вартість цієї цифрової валюти, яка є найпопулярнішою в світі, вперше за три місяці впала нижче психологічного показника в 45 тисяч доларів

Ілон Маск
Ілон Маск / РБК
Реклама на dsnews.ua

Курс криптовалюти знизився після того, як, винахідник мільярдер і філантроп Ілон Маск допустив ймовірність того, що компанія Tesla, яка належить йому, може продати або вже продала свої біткоїни-активи, передає "ДС" з посиланням на Bloomberg.

Зокрема, 16 травня Маск протягом декількох годин вів дискусії з користувачами Twitter, які критикували зміну його позиції щодо криптовалюти.

Падіння ціни почалося після того, як мільярдер погодився з одним з коментаторів, який зазначив, що в наступному кварталі власники головної криптовалюти будуть засмучені, коли дізнаються, що Tesla позбулася біткоїн-активів, яку у неї залишилися.

CoinMarketCap
CoinMarketCap

Нагадаємо, на торгах в середині лютого вартість криптовалюти біткоїн (Bitcoin), яка є найпопулярнішою у світі, оновила історичний максимум і досягла $51 348

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua