• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Новий ринок електроенергії: директор Енерго Збут Транс розповів, як постачальнику залучити клієнтів

Для компанії-постачальника електроенергії важливо не лише правильно організувати основні бізнес-процеси, а й забезпечити всебічну підтримку клієнтів

Реклама на dsnews.ua

Про це розповів директор ТОВ "Енерго Збут Транс" Валерій Ноздрін в інтервʼю Kosatka.Media.

Він зазначив, що у контрагентів можуть виникнути найрізноманітніші складнощі: від адміністративних судових розглядів до проблем в спілкуванні з операторами систем розподілу. І в такі моменти для них дуже важливо мати підтримку компанії-постачальника.

"Ми виступаємо на боці наших споживачів у разі виникнення якихось суперечок, допомагаємо знайти вихід з конфлікту. Наші клієнти дуже цінують такі наші додаткові послуги і сервіси", — підкреслив директор "Енерго Збут Трансу".

За його словами, в роботі з приватним бізнесом такий підхід себе повністю виправдовує і дозволяє розширювати клієнтський портфель, однак специфіка державних і комунальних підприємств передбачає, що для них вирішальним фактором завжди буде ціна.

"Їм закон забороняє обирати постачальника інакше, ніж орієнтуючись на найнижчу ціну, запропоновану під час проведення тендеру в системі ProZorro. Тому в нашій країні з держструктурами не все так просто", — зазначив Валерій Ноздрін.

Валерій Ноздрін, директор ТОВ "Енерго Збут Транс"
Валерій Ноздрін, директор ТОВ "Енерго Збут Транс"

Він також підкреслив, що у співпраці з "Укрзалізницею" компанія "Енерго Збут Транс" набула величезного досвіду, і тепер вона готова практично до всіх викликів, які можуть виникнути в роботі з будь-яким іншим споживачем — бюджетним або комунальним.

Говорячи про виклики, Валерій Ноздрин також розповів, що, не дивлячись на карантинні обмеження та інші складнощі, які були в 2020 році, "Енерго Збут Транс" вдалося вийти в плюс. Чистий прибуток за підсумками року склав 5,3 млн гривень, вже оформлені і передані на затвердження документи для виплати 2,6 млн гривень дивідендів. Він зазначив, що фінансова звітність компанії за 2019 та 2020 роки пройшла незалежний аудит і опублікована на сайті "Енерго Збут Транс", кожен бажаючий може з нею ознайомитися.

    Реклама на dsnews.ua