• USD 40.4
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

Ольга Шевченко: Ми повернулися й до масштабних інвестиційних проектів — лідер має ризикувати

Виконавча директорка ТОВ "РУШ" (Лінія магазинів EVA та EVA.ua) про ключові рішення воєнного періоду, розвиток e-commerce і вихід в елітний сегмент 

Ольга Шевченко
Ольга Шевченко
Реклама на dsnews.ua

— Ситуація в країні та, відповідно, зміни в структурі попиту, безумовно, справляють великий вплив на одну з найбільших роздрібних мереж. Які головні виклики стояли перед компанією останнім часом?

— У 2023-му ми повернулися до розвитку після певного періоду адаптації. Говорячи про успіхи й результати, звичайно, треба робити поправку на поточне становище. Колись ми планували, що у 2024-му матимемо 1500 магазинів. Наразі їх майже 1080, і до кінця поточного року сподіваємось вийти на довоєнну кількість працюючих об’єктів (було 1116 на 24 лютого 2022 р.). Війна відкинула нас, але не зламала. Десь ми активно надолужуємо втрачене, а в чомусь вже перегнали себе колишніх.

Успішно розвивається інтернет-магазин EVA.UA. Його частка у загальних продажах компанії становить понад 13%. Він — у переліку найпотужніших українських e-commerce-майданчиків з середньомісячним трафіком майже 13 млн. У планах закріпитися безпосередньо у трійці лідерів. За останні роки ми суттєво збільшили асортимент онлайну. Особливий акцент робимо саме на б’юті-напрямі. В офлайні також. Наприкінці минулого року відкрився перший магазин нового для нас формату EVA BEAUTY, а навесні цього — ми запустили на його базі перший салон краси. Це новий вид послуг і одночасно демонстраційний майданчик для засобів професійного та еліт-сегментів, які з’явилися в асортименті.

Розвиток онлайну та офлайну неможливий без розвитку логістики та пов’язаних із нею послуг доставки. Ми конкуруємо не лише асортиментом, цінами, але й сервісом. Для цього розбудовуємо та автоматизуємо склади, прискорюємо терміни виконання замовлень, розширили можливості мобільного застосунку та перетворили його на повноцінний майданчик для покупок. Працюємо над тим, щоб замовляти товари було максимально просто, а отримати їх можна було вже наступного дня. В містах, де є склади, навіть день у день. Думаю, забезпечувати такий рівень сервісу для клієнтів у воюючій країні — це значний результат.

— Які найважливіші управлінські рішення реалізували протягом воєнного періоду і особливо останнім часом? Що дало найкращі результати?

— На кожному етапі були свої важливі рішення. На початку вторгнення — працювати попри все. Ми розподілили зони відповідальності, віддали більше повноважень регіональним директорам, запровадили регулярні зустрічі, вирішували, які магазини можуть відносно безпечно відкритись, які ні. Потім були проблеми з логістикою й постачанням товарів. Відсутні позиції ми заміщували власним імпортом. Коли була потреба вивезти товар зі складу в Броварах, вперше скористалися залізницею. З літа 2022-го компанія почала входити у відносно нормальний режим. До осені повністю відновила постачання та роботу всіх складів.

Реклама на dsnews.ua

Наступне важливе рішення — продовжувати розвиток і трансформацію мережі, не чекаючи кращих часів. Вже наприкінці 2022 р. ми представили новий дизайн-концепт EVA — "Жіноча енергія". Більшість магазинів, відкритих у 2023 р., виконані саме в цьому стилі. EVA рухається до того, щоб стати лідером не лише в офлайні. Також ми почали підкорювати елітний сегмент, зокрема, відкриттям EVA BEAUTY.

Ми інвестуємо в розбудову та автоматизацію складів. Повернулися до проекту побудови великого логістичного центру в Одесі, завершуємо будівництво нового складу у Львові, що дасть нам можливість зберігати і обробляти понад 800 тис. SKU. Плануємо впровадити на РЦ роботизовані системи для прискорення збирання замовлень.

— Чи проводилися заходи з оптимізації діяльності?

— Так, звичайно, ми оптимізували витрати, особливо в 2022 р., пристосовуючись до скорочення доходів. Але ж при цьому утримались від скорочення працівників, а в таких складних напрямках, як власна розробка нових технологічних рішень і data science, навіть суттєво збільшили штат.

— Наскільки відрізняється стиль управління до війни і у воєнний період?

— Раніше ми дивилися на 5-10 років уперед. Після вторгнення горизонт планування скоротився, і це вплинуло на оцінку проєктів. Особливо в перший рік великої війни. Те, що робилося на перспективу та вимагало значних інвестицій, поставили на паузу. Ми дивилися, що потрібно, умовно, вже сьогодні, і концентрувалися на цьому. Також стали активніше реалізовувати проекти, які потребували скоріше інтелектуального ресурсу: впровадили електронні чеки, почали встановлювати каси самообслуговування, випустили нову версію мобільного застосунку, реалізували оновлення програми лояльності. А сайт EVA.UA ми поступово перетворюємо на повноцінний маркетплейс. Ми також впровадили нові сервіси, такі як можливість купити електронні сертифікати на сайті та через чат-боти, розрахуватися ними за замовлення на сайті та в точках видачі замовлень, розширили мережу точок видачі інтернет-замовлень.

Проте зараз ми повернулися й до масштабних інвестиційних проектів. Так, це — певний ризик, але це — єдиний шлях зберегти першість. Лідер має ризикувати, хоча й з розумом. 

—  За Вашими оцінками, наскільки компанія адаптувалася до нових реалій? Як це відобразилося на фінансових результатах?

— Виторг компанії за 2023 р. становив 21 млрд грн, порівняно з 15,7 млрд грн у 2022 р. Хочеться вірити, що найскладніший період невизначеності — позаду. Ми адаптувалися до роботи в умовах війни, під час блекаутів. Дивимося в майбутнє з обережним оптимізмом. Але ніхто не знає, які випробування чекають попереду і як довго. Зараз ми всі живемо в режимі "Так є, але так не має бути". Проте, дякуючи нашим захисникам і захисницям, все ж живемо та можемо працювати й розвиватися.

— До речі, як компанія підтримує колектив, зокрема, реінтегрує ветеранів?

— Штат EVA на сьогодні — понад 14 тис. людей. 339 наших співробітників, зокрема 17 жінок, зараз захищають Україну в Силах Оборони. Ми по можливості тримаємо зв’язок. Виконуємо запити, коли вони надходять. Щодо реінтеграції, це питання поки не стало для нас нагальним, хоча ми й готуємо програми з перекваліфікації спеціалістів, які, можливо, не зможуть виконувати колишні обов’язки, працюємо над розширенням інклюзивних можливостей для роботи в компанії. Відділ логістики веде перемовини з виробниками техніки, щоб адаптувати її для роботи людей з інвалідністю. Також розглядаються відповідні зміни в плани побудови складів. Та наразі в пріоритеті саме психологічна підтримка персоналу і навчання основ взаємодії з людьми, які перебувають у стані тривоги, переживають втрату. Адже таких серед наших працівників та клієнтів, на жаль, уже немало. І навіть після перемоги люди ще довго потребуватимуть підтримки.

    Реклама на dsnews.ua