• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Персонал Samsung Electronics уперше за 55 років влаштує страйк

National Samsung Electronics Union — профспілка, що представляє тисячі працівників південнокорейської компанії Samsung Electronics — оголосила про проведення першого страйку з моменту заснування компанії 55 років тому

Samsung
У Samsung Electronics уперше за 55 років влаштують страйк
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє BBC, передає "ДС".

Профспілка вимагає підвищення зарплати на 6,5% і прив’язку премії до прибутку компанії. Планується одноденна акція протесту 7 червня. Усіх членів організації попросили використати оплачувану відпустку.

Також у профспілці не виключають повномасштабного страйку в майбутньому.

Організація нараховує близько 28 тис. — понад 20% загальної кількості працівників компанії.

У Samsung Electronics, флагманському підрозділі конгломерату Samsung Group, заявили, що продовжать переговори з профспілкою.

Аналітики попереджають, що повномасштабний страйк може вплинути на виробництво комп’ютерних чипів та на глобальні ланцюжки поставок електроніки.

Наразі Samsung Electronics є найбільшим у світі виробником мікросхем пам’яті, смартфонів і телевізорів. Це найбільший сімейний бізнес Південної Кореї, який також домінує в четвертій за величиною економіці Азії.

Як писала "ДС", Samsung Group запровадила шестиденний робочий тиждень для керівників усіх підрозділів компаній через проблеми з бізнесом у 2023 році.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua