• USD 40.3
  • EUR 43.8
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Побузький феронікелевий комбінат активно реалізовує соціальну політику в регіоні

Вимушена призупинка виробничої діяльності на комбінаті не вплинула на виконання його соціальних зобов’язань

ПФК
ПФК / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Як повідомили на підприємстві, призупинка основних виробничих процесів на Побузькому феронікелевому комбінаті суттєво не вплинула на виконання соціальних зобов’язань перед місцевою громадою, передає "ДС".

Так, з початку 2023 року ПФК надав допомогу Побузській ОТГ на суму в 0,6 млн. грн., і ще 30 тис. грн. було виділено на допомогу ЗСУ. За минулий рік загальна сума інвестицій у соціальну сферу регіону перевищила 3,2 млн. грн.

Крім того, за співробітниками, які були виведені в простій через блекаут, викликаний російськими бомбардуваннями енергетичних об’єктів регіону, зберігається оплата в розмірі 2/3 від встановленої тарифної ставки чи окладу.

ПФК здійснює водовідведення, постачає якісну питну воду та тепло в смт Побузьке. За рахунок комбінату здійснюються експлуатація та ремонт газопроводів високого та середнього тиску, які забезпечують громаду природнім газом.

Працюючий при комбінаті благодійний фонд "Розвиток Побужжя" не тільки постійно надає допомогу мешканцям громади, військовим та інвалідам, але й здійснює підтримку культурним, медичним, освітнім та спортивним закладам громади.

"З початку російської агресії Побузький феронікелевий комбінат, незважаючи на збитки, продовжує виконувати свої соціальні зобов’язання перед громадою", – коментує ситуацію генеральний директор ПФК Денис Шевченко. – "Крім того, за участі материнської компанії Solway, ми також надаємо допомогу нашим військовослужбовцям, які захищають нашу Батьківщину. Перш за все, це стосується забезпечення медичними аптечками, спорядженням та продуктами".

Як повідомлялось раніше, внаслідок російських ракетних ударів по енергетичному об’єкту, який забезпечував живлення ПФК, ряд населених пунктів Кіровоградської та Миколаївської областей, у т.ч. водозабірну станцію на р. Південний Буг (ПС "Довга Пристань" 35 кВ), ПФК запинив металургійний процес та водозабір. Підприємство зазнало значних економічних збитків, а виробництво – вимушену зупинку до відповідного відновлення державної підстанції та виконання необхідних ремонтних робіт основного обладнання.

Перш за все, підприємством були здійснені всі необхідні заходи щодо недопущення ситуацій, які можуть мати негативний вплив на здоров’я людей чи навколишнє природне середовище.

У період простою за всім персоналом було збережено робочі місця. Персоналу, задіяному в обслуговуванні та експлуатації об’єктів критичної інфраструктури та охороні об’єктів комбінату, оплата праці здійснюється за фактично відпрацьований час. У відповідності зі ст.113 КЗпП України, працівникам, не задіяним на охороні або експлуатації устаткування, час простою буде сплачуватися у розмірі не менше двох третин встановленої тарифної ставки чи окладу.

    Реклама на dsnews.ua