• USD 39.9
 • EUR 43.3
 • GBP 50.9
Спецпроєкти

Працівники як клієнти. Як PIN-UP дбає про колег і підтримує волонтерство

Екосистема PIN-UP Global налаштувала внутрішні процеси на захист і розвиток персоналу. А самі працівники беруть активну участь в корпоративному благодійному фонді

Лише за останній рік PIN-UP Global збільшила штат на 51%
Лише за останній рік PIN-UP Global збільшила штат на 51%
Реклама на dsnews.ua

На відміну від багатьох інших компаній в цей скрутний час, PIN-UP Global стрімко розвивається. Лише за останній рік вона збільшила штат на 51%! Усе завдяки найму персоналу у міжнародних представництвах, а також відкриттю нового офісу в Індії. У PIN-UP ставляться до працівників по особливому — як до внутрішніх клієнтів. Це значить, що екосистема намагається надавати співробітникам усі внутрішні сервіси на максимально можливому рівні. І співробітники цим дуже задоволені, свідчить нещодавнє внутрішнє опитування. Утім, керівництво не зупиняється і просто зараз думає, як суттєво розширити соціальний пакет та як дати більше можливостей для розвитку та карʼєрного зростання.

Особливі умови

Надзвичайно важливо враховувати поточну ситуацію в країні та її вплив на бізнес і команду. Розуміючи складність умов, в яких доводиться працювати, в екосистемі додатково подбали про безпеку та ефективність робочих процесів:

 • Ремоут, гібрідний формат роботи та гнучкі графіки.
 • Консультації корпоративного психолога.
 • Виявлення, допомогу та підтримку з боку HR-фахівців у випадку вигорання, тривожності та інших небажаних станів, що виникають у працівників в умовах стресу та невизначеності.
 • Обладнаня комфортних укриттів в офісах України.
 • Надання співробітникам засобів для спокійної роботи з безпечного місця, як-от "екофлоу" у період можливих блекаутів.
 • Щорічні програми тімбілдингів та корпоративних заходів, спрямованих на відновлення команди після напруги, пов'язаної з перебуванням в умовах війни.
 • Вихідні на державні свята для додаткової можливості співробітникам відпочити.

Крім того, у PIN-UP готові навіть найняти дублюючу команду в інших міжнародних офісах, щоб підтримати українську команду, якщо тій буде потрібен час для відновлення!

Корпоративне навчання

Компанія розвиває корпоративний університет, орієнтований на розвиток хард-навичок, а також управлінських компетенцій менеджерів. Наприклад, маркетологів навчають ефективніше використовувати продуктові метрики в гемблінгу, а програмістів — навичок публічних виступів. На чільному місці — вивчення професійної англійської, яка вкрай потрібна для працівників геймінг-індустрії. А з метою розширення можливостей кар’єрного розвитку всередині PIN-UP Global для співробітників діє програма PIN-UP Talents.

Реклама на dsnews.ua

А щоб бути на одній хвилі з тенденціями ринку, співробітники регулярно відвідують профільні конференції, де не лише виконують робочі завдання, а й переймають досвід та ідеї.

Співробітники PIN-UP на конференції
Співробітниці PIN-UP на конференції
Співробітники PIN-UP на конференції
Співробітники PIN-UP на конференції

Благодійність і волонтерство

PIN-UP Global та її працівники не стоять осторонь нагальних проблем держави та тих земляків, які найбільше потребують підтримки.

У PIN-UP діє корпоративний гуманітарний штаб, який і сьогодні допомагає співробітникам і їхнім рідним найнеобхіднішим. А проєктами "назовні" займається окрема структура — благодійний фонд PIN-UP Foundation, який створила CEO PIN-UP Global Марина Ільїна. Сьогодні він регулярно допомагає постраждалим від війни українцям. Один із проектів — LINE-UP, в рамках якого волонтери розвозять по прифронтових районах України життєво-необхідну продукцію для людей (загалом допомогу отримали 44 тис. осіб з понад 100 населених пунктів, а це 253 т продукції).

Гуманітарна місія до Херсона
Гуманітарна місія до Херсона
Гуманітарна допомога проєкту LINE-UP
Гуманітарна допомога проєкту LINE-UP

Фонд також ремонтує та облаштовує дитячі центри і будинки, реставрує пошкоджені пам’ятки архітектури. Особливої підтримки потребує Харків — і PIN-UP Foundation забезпечив місцевий метрополітен надпотужним генератором та облаштовує пункти обігріву для містян — під час останніх надпотужних обстрілів міста фонд направив у Харків 16 генераторів.

Життєво важлива ініціатива фонду — сприяти евакуації українців з небезпечних регіонів: за його допомогою за кордон і в межах України вже переїхали 150 людей, переважно діти. Навіть ті, хто не стали виїжджати з прифронтових районів, отримали подарунки на новий рік — волонтери роздали дітям 10 тис. пакунків.

Ще один діючий безпековий проєкт PIN-UP Foundation — встановлення мобільних вуличних укриттів Safe Place у Херсоні, Чернігові і Циркунах, що на Харківщині. Ці споруди можуть захистити від ударної хвилі, уламків снарядів і розраховані на перебування 15 осіб.

Підтримка військових

Відповідальна взаємодія з колегами, які пішли захищати країну, — ще один пріоритет PIN-UP. Наразі 15 співробітників екосистеми перебувають у лавах ЗСУ, і екосистема їх максимально підтримує: починаючи від постійної щомісячної виплати зарплати і завершуючи закриттям їх звернень щодо допомоги різного характеру. До того ж уже розробляється програма з реінтеграції ветеранів, яка включатиме реабілітацію, індивідуальний супровід психолога, адаптацію робочого місця, супровід ментора в перші кілька місяців роботи та іншу персональну допомогу.

  Реклама на dsnews.ua