• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Президент Зеленський розповів про плани "Великого будівництва" на Черкащині

Перебуваючи з робочим візитом у Черкаській області, президент Володимир Зеленський назвав плани розбудови інфраструктури області на наступний рік

Реклама на dsnews.ua

Зокрема, в рамках президентської програми "Велике будівництво" планують звести Ледову арену, сучасний спорткомплекс та реставрувати три замки за програмою "Велика реставрація", повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Наша програма — це великі спортивні унікальні мультикомплекси. Один із них буде побудований у Черкаській області, ще кілька басейнів. Окремо буде побудовано Льодову арену. Це все програми, які розпочнуться наступного року", — сказав Володимир Зеленський.

Він оглянув гімназію ім. Скляренка у Золотоноші, де збудували перший в об’єднаній територіальній громаді басейн, доступний для дітей з інвалідністю. Басейн відповідатиме усім принципам інклюзивності: його обладнали спеціальною підйомно-спусковою системою. Дверні отвори, туалетні кімнати, душові та роздягальні розширені і враховують потреби людей, які пересуваються на візках. У коридорах — навігація з тактильними кахлями.

Окрім реставрації трьох замків, в рамках програми президента "Велика реставрація" планують відновити й центр міста Канів. За словами Володимира Зеленського, у 2022 році в місті також з'явився нова школа зі спортивним майданчиком для дітей і басейном.

В рамках "Великого будівництва" в області до кінця року відремонтують близько 250 км доріг. Президент додав, що за пару років всі головні дороги в Черкаській області будуть відновлені.

"Вважаю, що в Черкаській області все є. Люди є, руки є, унікальні місця та історія є. Потрібно все це привести до нормального якісного вигляду", — наголосив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, будівництво та відновлення об'єктів соціальної інфраструктури є одним з пріоритетів програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво".

    Реклама на dsnews.ua