• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Продаж під час "Чорної п'ятниці" в АЛЛО виріс удвічі: Хто і що купував

Тиждень акцій "Чорна п'ятниця 2021" у національному маркетплейсі АЛЛО показав найвищий результат за останні два роки. Середній чек досяг максимального розміру 4241 гривню, при цьому ціна найдорожчого товару, купленого під час розпродажу, склала 99 тисяч 999 гривень

Реклама на dsnews.ua

Напередодні "Чорної п'ятниці" кількість користувачів мобільного додатку національного маркетплейса АЛЛО виросло вдвічі. Безпосередньо 26 листопада трафік на allo.ua побив рекорд, а кількість чеків збільшилася вдвічі в порівнянні зі звичайною п'ятницею листопада.

Найбільша активність покупців припала на час 17:00-20:00 п'ятниці. Протягом тижня розмір середнього чека в АЛЛО збільшувався і в цей день досяг "стелі" — він склав 4241 гривню. При цьому середньотижнева вартість кошика склала 3953 гривні, що на 16% більше ніж у 2020 році.

Згідно зі статистикою, під час Чорної п'ятниці більшість покупок в АЛЛО зробили чоловіки — 58% (жінки — 42% відповідно). При цьому більш ніж половина покупців становила молодь у віці 17-34 років (55,9%).

В АЛЛО зазначили, що у топі продажів під час "Чорної п'ятниці" були здебільшого дорогі товари, на які діяла найбільша знижка у гривневому еквіваленті. При цьому найдорожчим товаром, купленим під час розпродажу, став ноутбук ASUS ROG Flow X13 GV301QE-K6033R за ціною 99 тисяч 999 гривень, знижка на який склала 19 тисяч гривень.

Найбільше під час акційного тижня зросли продажі телевізорів – у 7,5 разів за обсягами у гривнях (у порівнянні з попереднім тижнем), а також дрібна та велика техніка для дому – на 224% та 209% відповідно. Також майже вдвічі збільшився обсяг продажу великогабаритного та малогабаритного електротранспорту.

У порівнянні з акційним тижнем 2020 року найбільше зросли продажі фотокамер (зростання в 578%) та ігрових зон (плюс 311%). Продаж портативної акустики зріс утричі, меблів – на 175%, а малогабаритного електротранспорту – на 76%.  

Загалом клієнтів АЛЛО цікавили знижки на найрізноманітніші товари: музичні інструменти, прикраси, масажери, алкоголь, продукти, а також сезонні товари гірлянди, штучні ялинки та санки.

"Щоб забезпечити клієнтам максимальну легкість покупок, ми в АЛЛО готувались до періоду Чорної п’ятниці заздалегідь. Компанія зробила збільшені закупки товарів, для стабільної роботи сайту та мобільного застосунку збільшила ІТ-потужності, вивела на роботу більшу за звичайну кількість операторів контакт-центру. Ми оптимізували та покращили логістичні процеси, що дозволило в дні високої кількості замовлень швидко доставляти товари великогабаритної техніки, доля якої збільшилася в структурі продажів АЛЛО. Також департамент логістики працював додатково у нічну зміну, щоб клієнти отримали товари вчасно", – зазначив Максим Раскін, СЕО ГК "АЛЛО".

    Реклама на dsnews.ua