• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Рада схвалила спеціальний податковий режим для IT-сфери

Верховна Рада прийняла профільний законопроєкт про спеціальний податковий режим Дія City в другому читанні та в цілому

Михайло Федоров
Михайло Федоров / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні міністра цифровий трансформації Михайла Федорова сторінці в Telegram, передає "ДС".

За словами міністра, участь в Дія City добровільна, вплив держави на резидентів Дія City законодавчо зведений до мінімуму. Держава гарантує IT-індустрії незмінність умов протягом 25 років.

"Це буде одна з найкращих податкових систем у світі. Прозорі, зручні інструменти для інвестицій і зростання до 10% частки IT-індустрії у ВВП країни", – написав міністр.

Законом пропонується ввести спецрежим оподаткування резидентів Дія City відповідно до податкового законодавства. Також в спецрежимі є можливість обрати контрактну форму трудового договору при оформленні трудових відносин між резидентами та їх працівниками.

Пропонується особлива форма найму резидентами осіб (гіг-контракт), що обʼєднує соціальні гарантії працівників і гнучкість цивільно-правових відносин. У той же час, такий контракт не виключає наймання резидентами Дія City ФОП і працівників за трудовим договором тощо.

Нагадаємо, у четвер, 15 липня, на площі біля Верховної Ради кілька десятків ФОПів, які працюють в IT-індустрії, на знак протесту демонстративно розбили ноутбуки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua