• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Ринок землі буде систематично наповнювати бюджет Києва, — Михайло Терентьєв

Закон про відкриття ринку землі, якого в Україні чекали майже двадцять років, приймали довго і емоційно. Завдяки ринку землі бюджет Києва заробив вже 25 мільйонів гривень

Реклама на dsnews.ua

Про це в Facebook повідомив голова комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв.

За його словами, за поточний рік в бюджет Києва має надійти ще 78 млн. 716 тис. грн. від продажу земельних ділянок під обʼєктами нерухомого майна (коли майно перебуває на ділянці і на нього оформлено право власності), а також від надання дозволів на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

«Кошти, отримані внаслідок належного функціонування ринкових земельних відносин, спрямовуються на медичні, соціальні, освітні та інші надважливі потреби нашого міста, зокрема на виплати матеріальної компенсації сім’ям загиблих воїнів АТО», — зазначив Терентьєв.

Терентьєв розповів, що на засіданні ПК з питань архітектури, містобудування та земельних відносин 20 квітня була підтримана низка питань про надання одноразової матеріальної допомоги за належну для отримання земельну ділянку.

    Реклама на dsnews.ua