• USD 27.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

РНБО заборонила діяльність в Україні російської мережі супермаркетів Mere

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) запровадила санкції проти російської компанії Mere, яка володіє в Україні мережею супермаркетів

Колаж
Колаж / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це секретар РНБО Олексій Данилов заявив на брифінгу, передає "ДС"

За його словами, російська компанія піде з України. Останній магазин Mere, як уточнив секретар РНБО, залишився і до сих пір працює в Білій Церкві.

"Застосовані санкції відносно компанії Mere. Вона після засідання РНБО не зможе працювати на території нашої країни", — сказав Данилов.

На уточнюючі питання про закриття супермаркетів, секретар РНБО додав, що "вони працюють в Криму, і саме тому потрапили під наші санкції".

Відзначимо, у вересні секретар РНБО заявляв, що мережа Mere "в нашій країні не працюватиме".

Як повідомляла "ДС" раніше директор з розвитку мережі Mere в Україні Артем Хоменко заявляв, що в червні відновить свою роботу супермаркет в Миколаєві, після чого планується відкриття ще кількох десятків магазинів.

Данилов тоді заявив, що вихід російської мережі супермаркетів на український ринок неможливий.

Mere — проєкт власників російської мережі "Світлофор", яка належить бізнесменам з Красноярська — Сергію та Андрію Шнайдерам. Мережа позиціонує себе як "жорсткий дискаунтер" і пропонує більш низькі ціни в порівнянні з конкурентами. Чотири магазини мережі працюють в Німеччині. Також Mere працює в Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Сербії. До 2020 року працювала в Миколаєві.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua