• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Шмигаль обіцяє, що 400 ветеранів-переселенців до кінця року матимуть власне житло

Премʼєр-міністр України Денис Шмигаль доручив збільшити субвенцію на забезпечення житлом ветеранів-переселенців на 282 млн гривень

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на Урядовому порталі, передає "ДС".

"Держава має забезпечити житлом ветеранів АТО/ООС, які є внутрішньо переміщеними особами. Зараз у країні приблизно три тисячі людей, які захищали Україну та залишились без житла внаслідок збройної російської агресії. Необхідно поступово вирішувати це питання. Цього року маємо забезпечити власним житлом щонайменше 400 ветеранів-переселенців", — йдеться в повідомленні.

Так, премʼєр доручив Міністерству у справах ветеранів та Міністерству фінансів опрацювати питання збільшення на 282 млн грн видатків у держбюджеті за програмою субвенції місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Це дасть змогу забезпечити в 2021 році житлом 414 осіб, з них 220 осіб — за рахунок асигнувань.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України 7 липня ухвалив рішення про виділення понад 18 млн гривень на придбання житла для переселенців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua