• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Шмигаль повідомив про відновлення роботи українсько-французької комісії з економічного співробітництва

Реклама на dsnews.ua

Роботу Змішаної українсько-французької міжурядової комісії з економічного співробітництва буде відновлено

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну за результатами зустрічі прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з представниками французьких ділових кіл, передає "ДС".

"Виступаючи перед учасниками зустрічі, Денис Шмигаль зазначив, що відносини України і Франції мають особливий характер — французький бізнес є одним із найбільших роботодавців в Україні і великим інвестором, і Україна зацікавлена інтенсифікувати співпрацю з французьким бізнесом", — йдеться в повідомленні.

Прем'єр також зазначив, що сподівається, що Змішана українсько-французька міжурядова комісія з економічного співробітництва продовжить роботу, як тільки дозволить епідеміологічна ситуація.

Також він запевнив, що курс України на європейську і євроатлантичну інтеграцію залишається незмінним, як і відданість України системним реформам, впровадження яких позитивно позначиться на умовах роботи французького бізнесу в Україні.

Окремо учасники зустрічі обговорили можливу участь французького бізнесу у приватизації українських державних підприємств.

Крім того, Шмигаль повідомив учасникам зустрічі, що наступного тижня очікує від Верховної Ради призначення віцепрем'єр-міністра з питань стратегічних галузей промисловості. У зустрічі взяли участь представники наступних компаній: Auchan Retail Ukraine, Verallia, Представництво Airbus в Центральній і Східній Європі, Alstom, Sanofi, Decathlon, La FrenchTech, Alstom, L'Oreal, УкрСиббанк.

    Реклама на dsnews.ua