• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Шмигаль розповів, що робитиме для розвитку фондового ринку в Україні

Фондовий ринок в Україні планується запускати паралельно з другим рівнем накопичувальної пенсійної системи

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні премʼєр-міністра Дениса Шмигаля у Facebook, передає "ДС".

"Уряд, ЄБРР, ACC та USAID уклали Меморандум щодо створення національного механізму біржової торгівлі на ринках капіталу і товарних ринках. Це важливий крок для створення фондового ринку в Україні", — зазначив премʼєр.

За його словами, українці отримають нові можливості у вигляді фінансових інструментів для заощадження та інвестування. Бізнес отримає довгостроковий та більш дешевий ресурс для розвитку власних підприємств, також підвищиться рівень прозорості та якість корпоративного управління. Держава отримає збільшення інвестицій, відповідно — нові робочі місця й економічний розвиток.

"Крім того, фондовий ринок планується запускати паралельно з другим рівнем накопичувальної пенсійної системи, що сприятиме його розвитку", — зауважив Шмигаль.

Також планують розбудувати товарну біржу, де торгуватимуть сільськогосподарською продукцією, енергетичними товарами тощо.

"Створення разом з інституційними інвесторами та міжнародними партнерами єдиного товарного ринку дозволить залучити на нього значно більше іноземних гравців, від чого точно виграє український бізнес та держава", — вважає очільник уряду.

Як писала "ДС", у вересні 2020-го Денис Шмигаль висловлював сподівання протягом року сформувати фондовий ринок в Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua