• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Шмигаль пояснив, коли очікувати фіксованих річних цін на газ

Річні контракти з фіксованими цінами на газ, які повинні підготувати всі учасники ринку, можуть з'явитися в Україні вже у другому кварталі 2021 року

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль
Реклама на dsnews.ua

Про це на нараді з впровадження річного продукту на газ, заявив премʼєр-міністр Денис Шмигаль, передає "ДС" з посиланням на урядовий портал.

За його словами, наступним кроком на ринку газу має стати річний продукт, щоб українці укладали контракти з фіксованою ціною на цілий рік і могли розраховувати свої витрати. Він вважає, що люди не повинні щомісяця відстежувати, як змінюються ціни на ринку.

Також повідомляється, що на нараді сторони обговорили можливі шляхи для запуску річного продукту вже в другому кварталі.

Нагадаємо, з 1 січня в Україні зросли тарифи на газ і його транспортування, а також було скасовано пільгову вартість на 100 кВт електроенергії на місяць для приватних споживачів.

На позачерговому засіданні 18 січня Кабінет міністрів прийняв рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр. 19 січня НКРЕКП встановила граничний тариф на розподіл газу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua