• USD 28.8
  • EUR 32.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Шмигаль розповів, скільки українців зможуть отримати "Вовину тисячу"

Тисячу гривень за повний курс вакцинації цього року зможуть отримати 8 мільйонів українців

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмігаль під час години запитань до уряду, інформує "ДС".

"Ми очікуємо, що 8 млн громадян звернуться по виплати в 1 тис. грн цього року. Усі будуть забезпечені цими коштами. Як і обіцяно, програма повною мірою запрацює з 19 грудня у застосунку або на порталі Дія", — сказав голова уряду.

За словами Шмигаля, 8 грудня Кабінет Міністрів ухвалить відповідний порядок використання цих коштів. Джерело: https://censor.net/ua/n3303265

Нагадаємо, 15 листопада президент Володимир Зеленський анонсував нову програму підтримки креативного, спортивного та транспортного секторів економіки, згідно з якою громадяни, щеплені від COVID-19 двома дозами вакцини, можуть отримати по тисячі гривень через програму "Дія". Глава держави зазначив, що ці кошти можна буде витратити на придбання абонементів до спортзалів, відвідування кінотеатрів, театрів або купити квитки для подорожей усередині країни. За словами Зеленського, до кінця року на програму буде виділено близько 3 млрд грн і стільки ж — на початку 2022 року. Президент запевнив, що ця програма діятиме не один місяць, і держава забезпечить альтернативну можливість отримати тисячу гривень усім вакцинованим громадянам України, зокрема людям похилого віку.

Прессекретар президента Сергій Никифоров пояснив, що ці гроші стануть своєрідним депозитом, який можна буде витратити на певний перелік послуг. Їх неможливо буде отримати готівкою на руки.

Пізніше стало відомо, що витратити тисячу гривень можна буде протягом 4 місяців.

2 грудня Верховна Рада України ухвалила законопроєкт про виділення з бюджету коштів на "Вовину тисячу".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua