• USD 26.9
  • EUR 31.7
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

"Слуга" Третьякова вважає, що 5 тис. гривень зарплати українцям вистачить для задоволення фізіологічних потреб

Народний депутат від "Слуги народу", голова Комітету соціальної політики Галина Третьякова вважає, що українцям досить зарплати в 5000 гривень, аби задовольнити свої фізіологічні потреби

Галина Третьякова
Галина Третьякова
Реклама на dsnews.ua

Про це вона сказала виданню Страна, передає "ДС".

Так, журналісти запитали у депутатів, якою має бути зарплата українців, щоби забезпечити гідне життя. Нардепи називали різні цифри: тисяча євро, 20, 22-24 тисячі гривень.

"На сьогодні на фізіологічному рівні, я вважаю, що цей рівень повинен бути 5-5,5 тисяч гривень. Але я орієнтуюся не на фізіологічний рівень прожиткового рівня, а на соціальний чи національний, і вважаю, що він зараз повинен становити не менше, ніж 43-50% від середньої зарплати, що означає, що він повинен бути на рівні 6-7 тисяч гривень", — висловилася Третьякова.

Нагадаємо, 24 червня 2020 року Третьякова заявила, що вважає дітей, що народилися в малозабезпечених сім'ях, дітьми "дуже низької якості", і навела приклад Сінгапуру, де була практика стерилізації "малоосвічених" жінок.

"Коли ми демографічно надаємо такі кошти (соціальні виплати, — «ДС»), які використовуються сім'єю, і народження дитини відбувається не для того, щоб дати їй освіту і рівні права, а народжують дитину, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми, скажу різко, отримуємо дітей низької якості. Це призводить до того, що вони сідають на публічні кошти", — сказала нардеп.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua